Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > přepis auta, SPZ v depozitu

 o Navštíveno 12314x o
o 15.10.2009, 11:06 | fredh
Může mi prosím někdo poradit? Zkoušel sem téma hledat, ale nenašel.

Kámoš prodal na aukru auto se značkama v depozitu. Když to auto bude chtít odhlásit na novýho majitele, tak to musí z depozitu vyndat a pojistit a až pak odhlásit na new majitele? Nebo jak to je?


o 15.10.2009, 11:13 | MiniMike
Odhlasi to v depozitu na novyho majitele, ten musi na evidencku, udela ruceni, a vynda z depozitu a prihlasi na sebe...
o 15.10.2009, 11:43 | fredh
dik pane
o 15.10.2009, 12:14 | maresk
pokud bude mít pojistku, nemusí na depozit 2x - na základě plný moci jsem takhle od kamaráda kupoval auto - došel jsem na depozit, paní mi to odhlásila na mě, vydali mi značky a malej TP a pak evidenčka a vlastní přihlášení :-)
o 15.10.2009, 12:26 | fredh
No, on to nechce dělat na plný moci. A auto momentálně pojistku nemá a chce s tim mít co nejmíň sraní, tak se ptám za něj.

De o to, že borec co to koupil je z Prahy a auto je tady na vysočině.

Takže kámoš to jen odhlásí na něj(furt auto v depozitu- maj značky a malej TP), pošle mu techničák a borec si to v Praze pojistí a vyzvedne z depozitu a přihlásí?
o 15.10.2009, 12:40 | MiniMike
tak nejak ;-)
jen s tim, ze musi na tom aute udelat evidencku a pokud je auto bez technicky, tak samo i technickou - jinak znacky nedostane.
o 15.10.2009, 12:43 | fredh
technickou to ještě na rok má.
o 15.10.2009, 13:03 | Rudi
jojo, v depozitu to na něj odhlásí a oni si to pak akorát vytáhnou
o 15.10.2009, 13:54 | Harryp
A pánové vytáhne si to na jiném DI než je to v depozitu? Mám pocit,že ten nový majitel si proto bude muset dojet na DI na tu vyšočinu pokud to tedy nespadá pod Prahu :-)
o 15.10.2009, 14:18 | Rudi
jasně, že to vytáhne i jinde, vždyť velkej techničák máš u sebe a malej ti stejně udělaj novej na tvým DI bo máš novou značku.
o 15.10.2009, 14:44 | Pepíno_Honda
vozidlo v depozitu se dá do odhlášky, do TP se zapíše že ORV a RZ zkarotvány. pak pošleš TP novému majiteli, ten si udělá EVK - případně STK a pojistku a skočí na úřad přihlásit. Tam ho zapíší do TP jako majitlele, vydají nové rz a orv
o 16.10.2009, 13:44 | Harryp
To Rudi: OK netušil jsem že jdou rovnou zkartovat,tak mě právě bylo divné,že by to jinde přihlásil když značky leží na jiném DI :-)
o 14.10.2018, 16:47 | xSam
Prosim o radu, lze prevest auto na noveho majitele bez STK kdyz jsou znacky v depozitu?
o 14.10.2018, 19:50 | Pepíno_Honda
ano... stačí udělat evidenčku
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3144 sekund.