Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > jakou tv - ne dotaz, ale clanek:D

 o Navštíveno 3216x o
o 15.11.2010, 13:24 | htd


o 15.11.2010, 15:34 | Rustapha-659
Sorry ,já se trochu připojím s dovolením.. :-)

Když jsme u těch TV....máti si teď koupila Samsunga(ue32c6000)a když jsem jí to zkompletoval a oživil,zjistil jsem,že při zapnutí tv,když je displej už zapnutý,ale ještě celý černý je nerovnoměrně podsvícený..zkusil jsem to vyfotit-nevím jestli na tom bude něco vidět,ale schválně to sem dám..Mám to poslat s dotazem na Samsung.com/cz a nebo myslíte rovnou reklamovat?
Nemám s LCDčkama zkušenosti(tedy kromě svýho monitoru,jinak mám ještě 12tiletou CRTku od Philipse-ale funguje doteď)
Jinak to nehomogenní podsvícení pak už při běžnym provozu není vidět(ještě jsem si teda nepohrál s nějakým detailním nastavením obrazu-napadlo mě už jestli není z výroby nějaká "šavle"v menu vytažená až za roh(ale nezdá se mi to)

Co vy na to? reklamovat nebo ne?

foto k příspěvku  od Rustapha-659

o 15.11.2010, 15:38 | Only_One
no když není to podsvícení při provozu vidět a poznat - tak co chceš reklamovat??
o 15.11.2010, 15:38 | Rustapha-659
ještě jedna,kterou jsem teda trochu zesvětlil(ale je to myslím spíš víc bližší tomu,když to vidíte "naživo" )

foto k příspěvku  od Rustapha-659

o 15.11.2010, 15:42 | Rustapha-659
Only_One : :-) nevím,říkal jsem že s LCD nemám zkušenosti..spíš si říkám,aby to za dva roky nezdechlo úplně,nebo takněco..Prostě nevím jestli to je "na závadu",nebo ne...
o 15.11.2010, 17:54 | Ravo | Upraveno: 2010-11-15 19:14:37
typický problém nestejnoměrnosti trubicového podsvícení u klasických LCD. Tohle ti plasma nebo LED neudělá (ale stejně mám doma klasický LCD - 1)nekradu a 2)potřebuju nativní rozlišení kvůli PC co za něco bude stát - takže LED i plasma jsou mimo hru :)

Na reklamaci to rozhondě není, tohle je "vlastnost" :-)
o 15.11.2010, 18:00 | Tuner#2 | Upraveno: 2010-11-15 19:22:04
Rustapha-659: Bojím se aby z toho v reklamaci neudělali vlastnost, byť to samozřejmě špatně je!

Ravo: Kde jsi slyšel o tom, že tohle "LED" neudělá? nehledě na to, že 6000 serie pokud mám dobrou paměť je s LCD!!!! s LED podsvícením :-D

Žádná LED TV neexistuje, možná ak OLED v malých úhlopříčkách. Problém u LCD LED TV když to prasí Samsung s LEDkama jen po obvodě a světlovodama doprostřed je všeobecně známý a podsvícení je tím pádem nerovnoměrné a tím pádem i jas a kontrast panelu. Bohužel lidi jsou ovce s z vesela jim falešnou reklamu na LED TV žerou :-) a koukají na čím dál horší obraz, ale co bylo to přece táto za super peníze a navíc od Samsungu...
o 15.11.2010, 19:23 | P.E.T.R
přesně jako Tuner#2 - na výraz "LED TV" už sem úplně alergickej, je to podvod a myslim, že kdyby to někdo zahnal trochu do extrému, tak je to i právně napadnutelný, to je klamání spotřebitele, bohužel lidi na to slyší a myslí si, kdoví jaká to neni bomba...
o 15.11.2010, 19:34 | nocarret
buď v klidu mám UE55" 6500 a dělá mi to taky
o 15.11.2010, 19:35 | nocarret
a je to LEDka...
o 16.11.2010, 07:28 | Rustapha-659
Ravo: je to fakt "edge LED"
nocarret: takže mám na to kašlat a v pohodě? :o)
o 16.11.2010, 07:56 | nocarret
no já osobně na to kašlu, tak nějak jsem s tim počítal a zajímavý je že když hraju na PS tak to nedělá
o 16.11.2010, 09:41 | Tuner#2
nocarret: Nedělá a nebo si toho při rychlém ději nemáš šanci všimnout? Ono při běžném obraze je opravdu těžké určit rovnoměrnost podsvícení, tak to jsou testovací DVD a nebo generátory obrazu a pokud si tohle řeknou všichni, tak se zlepšení nedočkáme, bohužel boj proti Samsungu je na úrovni boje s větrnýmy mlýny.
o 16.11.2010, 16:30 | nocarret
já vim že je to krám ale já chtěl velkou telku za rozumný prachy nejsem žádnej xxxfil a momentálně to stejně běží na DIGI tv což je kvalita děs běs nicméně děti jsou šťastný že maj Hanu Montánu v životní velikosti :-))
Uvidíme co s tím udělá potom HD signál, chci si koupit nějakej satelit ale zatím tápu v mlze jestli s HDD nebo i s mechabnikou nebo "jen" tuner
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3855 sekund.