Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Auto-RE, podvod

 o Navštíveno 18178x o
o 15.12.2015, 10:37 | Veider | Upraveno: 2015-12-15 10:40:08
Pro info vkládám zkušenost. Kamarád shání mírně ojeté auto. Vyhlédl si toto: [ Link ]
Včera jsme špekulovali, že nám nesedí údaje v servisce: Hned na první stránce není podpis přebírajícího (nového majitele), datum převzetí je 12/12/15, což je u auta z roku 2014 kravina a nakonec, podle mýho, štítek s výpisem výbavy je u české servisky s českými popiskami a ne kombinací EN/DE. Z výpisu CEBIE rovněž nesedí výbava, auto by mělo mít zadní stěrač. Kámoš nelenil a obvolal svoje kontakty a chytil se v pojišťovně, odkud dostal toto....


o 15.12.2015, 10:37 | Veider

foto k příspěvku  od Veider

o 15.12.2015, 10:55 | Thullo
Tak to vážně potěší...
o 15.12.2015, 11:13 | BATMAN
Zavirat za takove podvody.
Na druhou stranu vypada to ze je to jen plecharina a deformacni zony zustaly netknute,tak to neni zas takova hruza....
o 15.12.2015, 11:37 | FBS
Podle galerie má ta spravená Octavia každý zadní světlo jiný... vlevo trubicový obrysky vpravo parabolový...
o 15.12.2015, 12:04 | Dudelina
To už je fakt na bonz policii.
o 15.12.2015, 12:08 | Augi
Jako u mě dobrý... Zlatý český ručičky... :-)
o 15.12.2015, 12:52 | Hanes
Docela by mě zajímalo zda je to opravdu opravená ta vyválená, nebo se jedná o pozměňování identifikátorů:-)

Bude to mít nějakou dohru, nebo to necháte plavat?
On jí stejně někdo koupí a pak se bude divit.
o 15.12.2015, 13:47 | Only_One
tak pokud to někdo opravil je to opravdu pěkná práce a pěkná levá od prodávajícího..
o 15.12.2015, 14:03 | Veider
Hanes upřímně mám sto chutí je někam naprášit, ale je mi jasný jak to dopadne: Autobazar: Takhle nám to auto přivezli i se serviskou, o ničem nevíme. Oficiální dealer: Razítko nám někdo ukrad, nebo vůbec neí naše, naše vypadá jinak....
o 15.12.2015, 14:31 | CervinVega
nechají to plavat, jako všichni ostatní, kteří na něco takového přijdou...
o 15.12.2015, 15:04 | Dudelina
Tak minimálně jsou to s*áči už za ty zadní světla, jestli jsou fakt typově jiný a v inzerátu uvádí, jak je to parádní auto.
o 15.12.2015, 16:29 | H-Honza (M)
napíšu to znova... v tohle bazaru jsem se byl podívat na auto, které dle inzerce bylo top, ale naživo to byla naleštěná bída. Text inzerátu byl tvrdě v rozporu s realitou.
Seděl jsem u nich v kanceláři, když tam přišel smradlavej cigoš v adidas teplákách, v ruce tři razítka, buch buch buch a nějakej seat měl servisku potrvzenou do poslední chvíle, od nějakého německého dealerství... A další dvě servisky následovaly...
Prostě stejná verběž jako všechny tyhle ostatní bazarnický mr*ky
o 15.12.2015, 16:30 | Rudi
Tak mě by třeba při koupi zaujalo už toto
poslední záznam 8/2014 při 29 850 km !

Kupuješ si takřka nový auto a už to nedodržuje servisní interval? Jináč storka dobrá...
o 15.12.2015, 18:17 | HIGHTOWER
pokud by to bylo opraveno v autorizovaném servisu a technologicky správně, neviděl bych v tom problém. V inzerci není uvedeno, že je to nebourané.

To že nesedí tedy údaje, tak to bude šmelina, možné na jiné papíry to udělali, kdo ví.

Mít takové informace, řeším to, možností je plno. Ale klasika, lidi něco ví a neřeší, jen nadávají...
o 15.12.2015, 19:24 | radek.613
Dokud to lidi budou kupovat, budou fungovat šmejdi, jednoduchá rovnice. Dát skoro půl míče za bazarovou slepici, kor vibrační, je úlet už sám o sobě, ale zřejmě jsou takových lidí stohy a davy, a proto ty baziše existují a profitují :-D :-D :-D
o 15.12.2015, 19:43 | mr.brain
Ale vždyť přeci moudří zákonodárci na základě výkonné složky moci - Policie ČR, uzákonili zákaz manupilace s tachometrem a vůbec vozidly! Jak si tohle může vůbec v dnešní době někdo dovolit, že neposlouchá zákony? To je skandál! Já protestuji! Já chci opravdu zákona a zákon nad zákon a k tomu vyhlášku od ministestva dopravy, vnitra a obrany!
o 15.12.2015, 19:55 | HIGHTOWER
radek.613: ale jak asi zjistíš vždy, jakou má auto historii? Kdyby cebia seděla, tak nebude hledat na pojišťovně... To prostě není o tom, dokud to lidi budou kupovat. To jen u km a ne stavu auta, protože prostě auto s km nad 180.000 skoro nikdo nechce a tak se točí a točí a točí... Ale nemusí to být bourané auta, vraky... ale km prostě stočené si dělají lidi sami... a taky nic neděláním, když něco zjistí, dost lidí si řekne super, hlavně že nenachytali mě, a kdo si tu paštiku koupí, dobře mu tak... :-(
o 15.12.2015, 20:07 | TROY
Bavil jsem se s prodejcem z kraje :o). Udajně zneužívání servisek řeší vyhazovem, protože to je prostě věc která není moc uhlídatelná, teda už je protože vše se musí zálohovat elektronicky. Koukal i na fotky a dost věcí mu tam nesedí takže to nemá ani cenu víc komentovat.
o 15.12.2015, 20:19 | TROY
a tady jen pro info co na to koukal

"Servisni prohlidka je orazitkovana "prodejnim razitkem" coz se nestane u autorizovaného prodejce "

" Je tam dana bud jina navigace nebo jina mechanika....tahle navi se nedela se vstupem cd/dvd "

o 15.12.2015, 21:11 | radek.613
Hightower: a proč nějakou historii vůbec zjišťovat? Mě nikdy technická historie žádného auta nezajímala, natož nějaké číslo na počítadle kilometrů, k čemu je to vůbec dobré pídit a řešit? Postaven před auto co chci - tak si ho prohlédnu, vyzkouším, zjistím co je v čudu, co ne, co je potřeba, tím vím kolik mě bude stát až ho přivezu domů, k tomu připočtu pořizovačku a mám cifru kterou jsem buď ochoten dát, nebo nejsem ochoten dát, nebo jdu licitovat. V reálném čase, nad tím autem, v okamžiku kdy ho kupuju a stavu v jakém ho vidím a mám před sebou. Jednoduchá, až binární "logika". Kor u těhle spotřebek a masovek jako je ta předmětná slepice - pokud ji spravili dobře, bude dobře fungovat, vypadat i jezdit a není co řešit a jde se jezdit, pokud ji spravili blbě, bude blbě vypadat, fungovat i jezdit, a to přeci poznám když u ní a v ní jsem, ne. Když je to divně nebo pro mě špatně, ocházím nekupuju. Opět jednoduché..... Já nevím proč se fut řeší šmejdi ,bazary, áčka, nadáváte na ně, a pak tam stejně lidi jdete... zaprvé nikdo nikdy nikoho nenutí v bazarech nakupovat (a furt do nich lidí chodí, furt tam nakupují, a pak nadávají....začarovaný kruh blbců, nejde to jinak říct), zadruhé si myslím že soudný reálně smýšlející člověk co chce utratit půl mega za jemně jetou slepici snad spíš než do bazaru obejde pár dealerů kde může dobře koupit předváděčku, nebo i bouračku, ale přiznanou a dobře opravenou, případně se poptá na zabavené/odložené leasingy, a tak dále... ale možná máš pravdu, dneska lidi jsou líní zvednout zadek od počítače, vše chtějí řešit jen přes net, potřebují berličky jako cebia a jiné spolky a těm platí za informace co pro ně nemají žádnou váhu...
o 15.12.2015, 22:00 | Chadzi
Rade.613 : tak ne každej má rentgenový oči aby poznal při prohlídce auta opotřebení motoru a převodovky a jiných částí nebo který karosářský díly jsou vymeneny(pokud to delal nekdo kdo to opravdu umi) a pro ty je dost dulezitej udaj pocet ujetych kilometru a jestli auto nebylo bourany na totalku.
o 15.12.2015, 22:46 | JA
jednou sem počítal kolik aut jsem za ty roky vlastně viděl...no vyšlo mi asi cca 20tisíc...zespodu, gumy dolů vinka, štítky, půlený, servisky stejným podpisem i propiskou...tohle mohlo bejt přímo Škodovky, taky sem od nich viděl pár prasáren..
Veider jestli ho chce hodně, můžem tam dát spicha, za 10 minut máme jasno...
o 15.12.2015, 22:46 | JA
zejtra budu mít info víc a když tak 776 222 261
o 16.12.2015, 00:00 | radek.613
Chadzi: je to marný, je to marný, je to marný.... počet ujetých kilometrů na nějakém počítadle či v nějaké knížečce, stejně jako vědomí, že sundání srny a šikovný likvidátor udělali na nějakém autě před pěti lety šikovně z dvacetitisícové opravy totálku, je u ojetiny, která funguje, vypadá jak má a chová se jak má absolutně, absolutně nepodstatné a nedůležité. Jak je vidět, renaultovina ve smyslu "kupujeme auto podle najetých kiometrů" je v tomto konzumním národě hluboce zakořeněna, takže se opravdu nelze divit, že bazarům a šmejdům kšefty je fičí :-D :-D :-D
o 16.12.2015, 09:21 | BATMAN
2 radek.613 : Nemuzu si pomoct,ale celou problematiku stavis do roviny ze ojebavat lidi je vlastne normalni a vsichni kdo si s sebou neprivedou servisaka a nemaj znameho na patricnych mistech si za to vlastne muzou sami a dobre jim tak,ze?
Prober se trochu,zijeme sice v blbe dobe,ale tohle NENI NORMALNI!
o 16.12.2015, 09:33 | JA
tak bylo to s golfem, a letos srnka a čelní sklo, a celej levej bok až dozadu...

foto k příspěvku  od JA

o 16.12.2015, 09:47 | Chadzi
radek.613 : Nemluvil jsem o totálce kdy je oprava dle pojišťovny dražší než hodnota auta ale o opravdové totálce co je na fotce. A to co říkáš platí tak u 12 a víc let starých aut . V dnešní době kdy je životnost spousty motorů(a nejen toho) dost pochybná je to dobrý vědět kolik to má opravdu najeto. Byl by dobrý i údaj o motohodinách ale to žádný aut nemá.
o 16.12.2015, 10:23 | camron
Radek si stejne auto mladsi 20 let nekoupi, protoze za starych casu byla auta lepsi, trava zelenejsi a hovna min smrdela.
o 16.12.2015, 10:52 | Dexter
radek: ty možná poznáš auto, ale néé každý je znalec jako ty, nebot jeho profese a zaměření je zcela jiné. Dobrý kuchař v vytříbenou chutí taky třeba pozná, že si ten kus masa už někdo otřel o koule, prdel a poplival. Pak ti ho přinesou na talíři a budeš mít boule až za ušima, hm?
o 16.12.2015, 11:00 | radek.613
BATMAN: To si klidně pomoz, zde se nevyskytuje rovina "ojebávat lidi je normální", pravda je taková že lidi UŽ DÁVNO JSOU ojebáváni (reklamy, prospekty, spotřeby, "akce", "slevy),CHTĚJÍ být ojebáváni protože to tak je pro ně správné, tak to píšou v novinách, říkají v televizi, a tak dělají všechno proto, aby byli ojebáváni, například si jdou dobrovolně, bez kvéru u hlavy, s půl míčem v kapse, koupit ojetý spotřebák do bazaru místo k dealerovi, protože přece už už chtějí mít před domem ten mastný sen co má soused, druhý soused, kamarádi.... :-D :-D :-D. Logický zákon trhu pak hovoří jasně - kde je poptávka, tvoří se nabídka a když prostě "Pepík není soudnej a nedochází mu, že za auto takové nebo makové značky, v takové a takové výbavě a stavu který si přeje by měl dát X a on má jen "X-Y" ale strašně moc ho chce, no tak mu něco poslepujeme ať může jezdit, no ni"...... a proto ten systém funguje tak jak funguje. Takže ANO, ti lidi si za to můžou sami, bez ohledu na to, jestli znají/neznají nějakého servisáka, jsou veterináři nebo třeba kuchaři.... A máš pravdu - NENÍ TO NORMÁLNÍ, protože lidi NEJSOU NORMÁLNÍ
o 16.12.2015, 11:00 | HIGHTOWER
Dexter: PŘESNĚ :-D :-D :-D
o 16.12.2015, 11:15 | JA
tak sem to dočet, no prostě radek má pravdu. A slavná firma Cebia? prostě PR a prolobovaná firma co se tváří jako bůh na jetiny a bere prachy. Dokud nebudou dealeři evidovat elektronicky prohlídky a nebude to od značky jako takový, je to na prd..já se sice bazarový auto nebojim zkouknout, ale za půl mega mám pro manželku referenčku se zárukou..a i tak jsem ji prolez. kde je poptávka je i nabídka.
o 16.12.2015, 11:18 | Veider | Upraveno: 2015-12-16 11:27:07
radek.613 já teda furt nevim co furt řešíš?! Ať si každej koupí auto jaký chce, má k tomu svoje důvody ne? Co já vim, ve slepici jezdil už jeho praděda, líbí se mu, dobře se mu v ní shuká atd... Důvodů je milion. Ale chápu že pak by pro místní rozumbratrstvo nebylo co rozebírat.......Nebo chceš položit koule na stůl ať ti je taky zhodnotíme? A to, že si najde kupce i mírně jetá slepice? Jasně, každej má nějakej finanční limit + zmíněný milion důvodů....no a zákazník je na světě.
o 16.12.2015, 11:25 | Veider
JA díky za nabídku, ale tohle je fakt pasé :-/
o 16.12.2015, 12:31 | JA
výsledek mého info emailu...reakce blesková
Dobrý den.
Vozidlo je u nás v komisním prodeji. Od majitele jsme dostali milnou informaci o poškození.
Děkujeme za zprávu. Vozidlo okamžitě stahujeme z prodeje. Takové vozy určitě prodávat nechceme.


S pozdravem Auto-RE

Auto-RE
Bylany 147
538 01 Bylany
o 16.12.2015, 13:08 | radek.613
Veider: řeším to, že se tu pořád plošně, dokolečka a do mrtvice plive na bazary, řeší ojebávání a spol... a nikdo, krom pár lidí co použijí mozek, si nesáhne do svědomí, že na ten systém sice nadává jako Hus káže, ale ve skutečnosti ho podporuje, právě tím že do bazarů chodí, že tam ty auta kupuje (a pak teprve nadává :-D), ba dokonce že je tam kupuje za ceny přímo křičící "já jsem tak levný proto, že mám něco za sebou"... ovce chce svou vysněnou "voňavku" ale ochotna je utratit spíš cifru za opravenou "totálku". To je kruh, který živí ten systém ojebávání - kde je poptávka, je nabídka. Zákon trhu. Je zbytečné do toho zatahovat PčR, výkřiky o poslancích, atd.... nechcete narážet na stočená auta? Tak se po nich neshánějte, změnte své vnímání věci, že stav auta určuje nějaké číslo na počítadle kilometrů, nechtějte ojetiny kupovat za neadekvátní ceny, kupujte u dealerů nebo od soukromých osob, zmizí "jebáci", většina bazarů, skládači bouraček, bude klid a čistší prostředí....

Rozhodně neřeším že si někdo má či nemá koupit jetou slepici, to je čiště jeho rozhodnutí a jeho problém, ale to jsi koukám nepochopil, viď....
o 16.12.2015, 13:20 | Veider
radek.613 Souhlasim v tom, že když v bazarech budou auta, která mají jasnou historii, klidně bouraná, nestočené tachometry, tak nevidím důvod si tam auto nekoupit. Někomu nevadí 200t km a to že bylo bourané, ale ať tomu odpovídá cena a bazarníci nepodváděj. Lidí, který jsou schopný si auto prolustrovat a zjistit si historii, případně si dotáhnout mechanika je prostě hrstka. Zbytek je naprosto naivní a věří tomu co vidí (naleštěná kastle). A bohužel sopusta lidí takovej rozpočet nemá, aby přitlačili třeba 100 jablek a šli k dealerovi. Jiná věc je, že se pak snaží dosáhnout na auto, na které bohužel nemají a pak skončí u podobných vraků jako je tenhle.
o 16.12.2015, 13:21 | Veider
JA: věříme tomu že to fakt nepoznali???? :-P
o 16.12.2015, 14:05 | AllInOne
Já tomu věřím..na druhou stranu, s tím autem nic moc ani nebylo :-)
o 16.12.2015, 14:31 | Chris
stahuju z predaja a jak to, ze je inzerat aktualny ?
o 16.12.2015, 17:35 | Bart 007
odkaz funguje, ale vyhledat na jejich stránkách už nejde
o 16.12.2015, 18:00 | Only_One
Je poměrně naivní si myslet že ty bazary neví. Lidi co dělají s autama naopak ví velice dobře a velice rychle. Jenže taky dobře ví, že všechno má svého kupce a nakonec na tom stejně vydělají.
o 16.12.2015, 18:15 | Kamil07
Nejvic me pobavilo, ze za staceni km si muzeme sami :-D
To jako kdyz chci za sve penize dostat nehavarovane auto, ktere ma nejeto treba do 100 tis. km, tak muzu za to, ze na me v bazaru ceka popelnice slozena ze dvou aut a ma minimalne 400 tis. km najeto.
To je teda smutna uvaha a kdo tohle tvrdi, tak by si mel uvedomit, ze auta se nestacej proto, aby je vubec nekdo chtel koupit, ale z duvodu vetsiho zisku.
Proda se jakekoli auto, at ma najeto 100 tis. km, nebo milion, ale vzdy jde o cenu a zmrd bazarnik potrebuje vyvarit co nejvic.
o 16.12.2015, 18:26 | Veider
Kamil07 Moje řeč!
o 16.12.2015, 18:50 | LukeFab
Kamil07 +1
o 16.12.2015, 20:29 | radek.613
Je to marný, je to marný, je to marný.....

Kamile, použij teĎ mozek - on Tě někdo NUTÍ to auto jít koupit ke zmrdovi do bazaru? Viď že ne, jdeš tam sám, dobrovolně, ba s nadšením, jako správná ovečka.... o tom celou dobu píšu, ale jak vidno, na prstech jedné ruky spočítám lidi, co to pochopili....smutný výsledek, a taky obrázek současné společnosti...
o 16.12.2015, 20:44 | Veider
radek.613 Takže z tvého pohledu je zmrdy z bazaru nutno tolerovat, protože to jsou prostě zmrdi a nic se s tim nedá dělat. Ovce (typnu 80% všech lidí) holt naletí, protože jsou to dle tebe blbý ovce. A zbytek nadlidí, má štěstí, protože mají kontakty, mechanika, nebo mozek. Nezlob se, ale točíme se na tom, že až začne fungovat legislativa pořádně, přestane se šmelit se serviskama, se stáčenim atd... Tak lidi přestanou nadávat a začnou mít třeba k bazarum alespoň nějakou důvěru. Ty říkáš, že lidi musí začít u sebe a pak se zlepší bazary. Podle mě to má být přesně naopak, nejdřív ať se dá do pořádku celý tenhle pohnojenen a pokroucenej business.
o 16.12.2015, 21:05 | Kamil07 | Upraveno: 2015-12-16 21:14:41
radek.613: Prosim te ja do zadneho bazaru nejdu, nejsem blazen, napsal jsem to obrazne, ale na me v bazaru urcite nic neceka.
Hele, ze ty jezdis slepici v nafte a libi se ti ovce, nejak casto vidim prispevky od tebe s timto tematem :-D
o 16.12.2015, 21:19 | AllInOne
Ja jsem v bazaru auto koupil parkrat a vzdy bez fatalniho problemu. Ne vsechny nabizeny auta jsou ze 3 kusu. Na druhou stranu, nikdo neda auto na prodej do bazaru oservisovany, stejne tak ani jak souktoma osoba pred prodejem neudela servis
o 16.12.2015, 21:48 | radek.613
Ne, z mého pohledu je jediné rozumné zmrdy v bazarech a bazary obecně ignorovat, nebrat na vědomí, nechodit tam, nesmlouvat tam, nenechávat se tam manipulovat, vymejvat mozek a nedejbože tam utrácet peníze. Chodit jen k dealerům, nebo po přímých soukromých prodejích. Tím spíš pro rok, dva stará auta. Žádná sebelepší legislativa nic neřeší, už vůbec ne plk o stáčení tachometrů... a kdo čeká, že se za něj postará legislativa a zákony, je v dnešní době velmi naivní, až nebezpečně. To je to o čem celou dobu píšu a nikdo z vás to nechápe....
o 16.12.2015, 21:51 | camron
Ja jsem koupil auto v bazaru a zanedlouho pote se projevily spatne rozvody. Bazar nove rozvody zaplatil. Uz vidim, jak se neceho stejneho dockam od soukromeho prodejce. Tim nerikam, ze to udelaji vsechny bazary! Ale nelze pausalizovat.

Kde tedy, Radku, radis koupit auto?
o 16.12.2015, 22:09 | .mycTD
o 16.12.2015, 22:15 | sonyk02
mycTD - dobrý ;-)
o 16.12.2015, 22:36 | .mycTD
(já to neprásknul)
o 16.12.2015, 23:08 | AllInOne | Upraveno: 2015-12-16 23:09:24
Ty ses ***** :-)
Zitra to pobezi na Prime v krimi, hned po tom, co Lada Hruska bude pect bezmaseho kralika :-)
o 17.12.2015, 00:36 | Augi
radek.613: Nečetl jsem všechny Tvoje příspěvky, ale obyvkle mi připadáš jako racionální, ikdyž zatvrzelý "historik". Ale můžu Tě ubezpečit, že když jsem kupoval svýho Roomstera (1.9TDI), nikdo, opravdu nikdo včetně Škoda Auto, nebyl schopen říct, zda má skutečně oněch 125tkm nebo 225tkm nebo 325tkm... A dosud to nevím... Auto najelo už dalších 35tkm a furt nic, jen mírně houká turbo, ale s houkajícím trubem moje bývalá žena na O2 1.9TDI (chip) najela dalších 80tkm a trubo drželo...
o 17.12.2015, 09:49 | morty
O tom, "že jsou v AutoRE podvodníci vím už dlouho. Zakoupil jsem tam před lety Ford Mondeo a mělo hned několik skrytých vad. Samozřejmě je neuznali a jen se vymlouvali. Kdo ví jak vypadalo to moje auto než mi jej prodali a kolik mělo skutečně najeto. Nedoporučuji tam kupovat ani lékárnu natož auto.
o 17.12.2015, 14:21 | JA
Tak abych to asi uzavřeli, byl jsem slušně požádán o vložení reakce autobazaru AutoRe jeho majitelem. Samozřejmě o takovou publicitu nikdo nestojí a při autě na komisi se to prostě může stát. A když ho tam dává předchozí majitel kterej neměl taky tušení, je to hned. Pro mě je přístup majitele p.Eise snad blýskáním na lepší časy, kdy si prodávající uvědomuje, že slušná pověst je něco co se těžko buduje ale v době internetu lehce ztrácí.Za mě dobrý.
Dostal jsem i kopie TP a smlouvy o zprostředkování, ale to asi není třeba ukazovat.

Vyjádření autobazaru AUTO-RE – komisní prodej vozu Škoda Octavia model 2014 !!!
Reakce na velmi zásadní obvinění a poškození jména naší společnosti.
Toto vozidlo u nás skutečně bylo v nabídce. Jednalo se o komisní prodej. Majitel vozu nám poskytl informace o poškození, ale určitě ne v takovém rozsahu, který jsme zjistili z uvedených fotografií, které i pro nás byli velmi zarážejícím zjištěním!!! Při příjmu nám sdělil, že se jednalo o střet se zvěří na přední část. Z toho důvodu jsme vozidlo neinzerovali jako NEHAVAROVANÉ.
Vzhledem k uvedeným skutečnostem jsme samozřejmě uváděli u vozidla VIN, dle kterého si případný zájemce mohl zjistit skutečnosti o vozidle, před případnou koupí. Tudíž je zřejmé, že z naší strany se v žádném případě nejednalo o jakékoliv pochybení a zamlčení uvedených skutečností, o kterých jsme v žádném případě nevěděli a vycházeli jsme z informací sdělených prodávajícím – GLOBAL – BRNO spol. s r.o., zastoupená p. Václav Vondrouš, tel. 608112566.
Veškeré zjištěné informace o vozidle byly předány prodávajícímu, který vozidlo koupil v 6/2015 jako zánovní vozidlo se servisní knížkou. Tudíž se i on stal poškozeným a bylo na něho spácháno podvodné jednání, které ihned po zjištění bude řešit soudní cestou se společností, která mu vozidlo prodávala.
Po zjištění skutečného poškození, jsme vozidlo okamžitě stáhli z našich webových stránek, nicméně aktualizace na ostatních stránkách , kde inzerujeme vozidla trvá i několik hodin.
V současné chvíli vozidlo není v nabídce nikde.
Přikládáme k nahlédnutí velký TP, zprostředkovatelskou smlouvu.
Díky shora uvedeným informacím je naprosto zřejmé, že veškeré dostupné informace vedou k poškození dobrého jména naší společnosti AUTO-RE, která se stala díky podvodnému jednání u zjištěné historie uvedené Škody Octavie, a tudíž jsme se naprosto a jednoznačně stali poškozeným.
PS: ,,K příspěvku ve kterém některý z uživatelů fóra uvedl smyšlenou informaci o domnělé návštěvě, s razítky autorizovaných servisů a razítkování servisních knížek, je už opravdu jen k pousmání. Díky našemu dlouhodobému provozování autobazaru, s velkým množstvím spokojených zákazníků, bylo jen otázkou, kdy bude mít někdo neutuchající potřebu nám ten předvánoční čas znechutit, ale nebojte, my se jen tak nedáme a dále se budeme snažit vytvářet si jen to nejlepší jméno u našich zákazníků :-).''
Tým AUTO-RE Vám přeje krásné svátky
o 17.12.2015, 20:38 | Dexter
Kvůli takovýmu důležitýmu sdělení si dělat registraci na AHC :D
o 17.12.2015, 21:16 | Bart 007
no, ještě tu o Červené Karkulce prosím
o 17.12.2015, 22:03 | jura.j
Dexter: no jo,kamarádi se mosijů bránit :o)
o 17.12.2015, 22:43 | marklar
dexter: a je to pryč, ještě jsem to stihl přečíst a najednou blik- výkřik do ty byl smazán

pro ostatní- byla tam reakce pod JA- něco ve stylu, že všem došla řeč...

Pokud to tady někdo z AUTO-RE čte, auto je stále na vašich stránkách, link nahoře stále funguje (ps: nestačí smazat jen odkaz na stránku...)
o 17.12.2015, 22:58 | JA
jj je to vaše negativní energie co z vás chčije daleko kolem...každému co jeho jest
o 18.12.2015, 08:21 | Dexter
marklar: jojo zmizelo to hodně rychle. Byl to nějaký Pavel Vostrovský, ještě na svým facebooku má odkaz na AHC s nadpisem "Tak co teď na to říkáte. Nevidím žádný komentář. Asi vám spadnul hřebínek."
o 18.12.2015, 08:34 | camron
Též jsem ten příspěvek zaregistroval. To ale musel smazat admin, ne? :-)
o 18.12.2015, 08:48 | Bart 007
asi jo, někdo ho "nahlásil" :-)
o 18.12.2015, 08:50 | Dexter
To určitě jo, protože byl i nahlášen tim vykřičníkem.
o 18.12.2015, 09:05 | CRK
Já sem to fakt nebyl, proč mě všichni obviňujete?! :)))
o 18.12.2015, 09:17 | Kapka (M)
Ten příspěvek jsem smaznul já..důvod asi všichni pochopí :-)
o 18.12.2015, 10:02 | Václav Vondrouš
Vyjádření – veřejná omluva autobazaru AUTO-RE

Na základě obdržení Vaší emailové zprávy dne 17.12.2015 ohledně prodeje vozu Škoda Octavia – model 2014, sděluji, že autobazar AUTO-RE nenese v žádném případě odpovědnost za prodej vozidla, které bylo nabízeno v komisním prodeji. Já sám, jakožto jednatel společnosti GLOBAL-Brno, s.r.o., jsem neměl informaci o tom, v jakém stavu se vozidlo skutečně nachází. Při koupi vozidla jsem nebyl informován, že by vozidlo bylo havarované a nikdy jsem neobdržel ani fotografie, které by dokazovaly tuto skutečnost.
Tímto prohlášením chci napravit dobré jméno autobazaru AUTO-RE, jelikož jejich služby byly vždy velmi korektní a čestné.
Já sám, jako jednatel společnosti GLOBAL-BRNO, s.r.o., se omlouvám za poškození dobré pověsti autobazaru a jednateli Romanu Eisovi. Skutečně chyba na jejich straně nebyla!!

Se srdečným pozdravem
Václav Vondrouš
jednatel společnosti GLOBAL-BRNO, s.r.o.
global-brno@volny.cz


V Moravanech dne 17.12.2015
o 18.12.2015, 10:14 | Šroub
to je komedie....
o 18.12.2015, 10:18 | Augi | Upraveno: 2015-12-18 10:20:14
Šroub: Proč komedie? Nechápu. Mně se toto zdá korektní.
o 18.12.2015, 10:39 | Veider
Já tomu teda asi fakt nerozumim nebo co, ale tímhle si ten bazar jako polepšil? Prej komisní prodej, srážka se zvěří.....Takže jejich přijímací technik nevidí, že je každý světlo vzadu jiný, že tomu chybí zadní stěrač?? A kdo teda vyplnil do "servisky" 12/12/15???
o 18.12.2015, 10:41 | Bart 007
a proč je tam teda napsáno první majitel, když první majitel nic o nehodě ani stavu neví?
o 18.12.2015, 11:24 | DaveX
No je jasné, že nikdo nebude o ničem vědět. Typická vlastnost většiny lidí, že se snaží hodit vinu na toho druhého. Ve výsledku to určitě věděli všichni a prostě chtěli vydělat prachy na nějaké ovci.
o 18.12.2015, 11:37 | Only_One
Jako Dave, protože lidi co auta dělají už z dálky poznají že je něco lakované, detail světla a další drobnosti, nesedící serviska.. Bazar to podle mě velmi dobře věděl
o 18.12.2015, 13:36 | sir_richard
o 18.12.2015, 13:59 | Kamil07
Jako Veider, i kdyby to bylo perfektne opraveno, tak to musi v bazaru poznat, pokud tam tedy nemakaji nejaci skolaci, kteri teprve vcera zacali delat s autama.
A jeste se tu nekdo od nich prijde vysmivat, ze nam dosel dech a uz nekomentujeme :-D
o 18.12.2015, 14:35 | AllInOne
kua nšjak to prořídlo ty příspěvky s tématama :D
o 18.12.2015, 18:04 | Transportérák
Jasně, všichni jsou strašně čistý, a co třeba už hned klasická lež, že auto je rok 2014 ????
Co máte pánové bazarnický v TP ?
Taky tam máte výroba resp.registrace 2014 ???
A nemáte tam náhodou třeba toto? Tvl. jak nejlíp teď zahladit stopy, když se něco nepovedlo no. Na CZ bazary a institut CEBIA mám svůj názor a tímhle se mi jen potvrzuje.
Ojetinu v CZ mimo autorizovanou síť, koupí fakt šílenec. Nemám slov. Přeji krásnej večer :-)

foto k příspěvku  od Transportérák

o 19.12.2015, 09:13 | H-Honza (M)
a já jen doplním, že jsem v auto RE rovněž byl přítomen tomu, kdy zde zakoupil vozidlo kamarád, jednalo se o vozidlo které mělo nehavarované, ale nebylo. ( asi jsem to špatně pochopil, a bylo to myšleno - v době prodeje - "nehavarované" a nikoliv - v minulosti "nehavarované" ). Při zběžné kontrole na místě jsme sice koukali na výrobní štítky u některých náhradních dílů, ale to že auto bylo prodané 6/2010 a přední světla byla vyrobená 11/2010 nám uniklo, asi taky nějaká nehoda "se srnou" co nestojí za zmínku.

A v době, kdy jsem čekal na prohlídku vozidla jsem byl svědkem toho, jak se z auta s chybějící servisní historií dělá auto s kompletní servisní historií. Je to sice už pár let, ale i díky tomu co jsem viděl, jsem od té doby velice opatrný ohledně nákupu vozidel v podobných bazarech.

co se autobazaru auto RE týče, obávám se, že na vytváření toho nejlepšího jména by měli zapracovat trochu víc, jen namátkově:

[ Link ]


o 19.12.2015, 10:07 | mr.brain
Auto RE má očividně slušnou pověst i na Ford Focus foru... [ Link ]
o 19.12.2015, 10:18 | Transportérák
To auto nějak nejde "udat" koukám. Tohle je taky dobrý, a opět v provozu od 1/2014 :-) :-)

[ Link ]
o 19.12.2015, 11:39 | FBS
Tak kdo napíše první mail do M-CARS Hradec Králové s odkazem na autohificlub.cz? :-)))
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3554 sekund.