Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Práce z domu

 o Navštíveno 5482x o
o 12.04.2017, 08:34 | rover (WoodTech) | Upraveno: 2017-04-12 08:34:55
Čau chlapi,
máte někdo nějakou zkušenost z nějakým zprostředkováním práce z domu.
Žena je doma (těhotenství, následná mateřská) a už se nudí, chce něco dělat. Všechno co našla na netu na mě působí jako podvod, práce nakonec téměř zadarmo a všelijaké zpoplatněné startovací sady apod...
Řešil někdo? Dík....


o 12.04.2017, 22:27 | Losky
S dítětem se nudí?:))))))))))))) Já když vidím tu naši 14ti měsíční čertici, tak zaměstná člověka na celý den, že se těším do práce:)))
o 13.04.2017, 09:02 | Collin
Losky:

Tak víš jak to je.. Děcku pustíš Tv,dáš mu tablet a najednou nemáš.co dělat.. :ď..
o 13.04.2017, 10:48 | rover (WoodTech)
S ohledem na to že ještě není na světě tak to sem nepatří ( ano tu plamennou diskuzi v jiném vláknu jsem zaznamenal) a pokud by na to pak už neměla čas nebo chuť taky není důležité.....
Jinak moje dítě bude samo hodné, řeknu mu ať si jde třeba číst nebo sestrojit atomovku a pod. (bezúdržbové) takže máma má čas na sebe ;-)))))))
o 13.04.2017, 12:57 | PlusOne
13.04.2017, 10:48 | rover (WoodTech)
"Jinak moje dítě bude samo hodné, řeknu mu ať si jde třeba číst nebo sestrojit atomovku a pod. (bezúdržbové) takže máma má čas na sebe ;-)))))))"

Za rok, dva si vzpomeň, a napiš, jak je to doopravdy :-)
o 13.04.2017, 14:34 | Zdeny60
Si delas prd.l,ale bojim se,aby to tak nedopadlo.vidim to denne u sousedu.fotr nema cas,protpze okrada seniory (smejdi)a mama je blba jak punstok.harantum se koupi vsechno a vysledek je,ze venku jen rvou.nikdy nebyli dal,nez na poli za plotem.maji 4.5 a 3 roky.to uz maji davno jezdit na kole,lyzovat,chodit na hory...
o 13.04.2017, 14:40 | Leveler
Hele moje děcka ted budou mít 6 a 4 a je to malé peklo na zemi:D Od rána do večera nezavřou pusu a chvilku neposedí:)
Vím,že kámoška začala plést různé čepky pro děcka a docela po tom byla shnánka, ale nevím jestli pletení bude zrovna to pravé ořechové:D
o 14.04.2017, 17:16 | rover (WoodTech)
PlusOne - samo to byl joke ;-)
Zdeny - tvůj příspěvek nechápu a i kdyby tak je úplně mimo téma.
Leveler - díky ale hackovat fakt asi ne :-)
o 14.04.2017, 17:16 | Woko_O
Věděl bych o něčem co by mohla dělat doma, ale asi by se ti to nelíbilo..

if jů nou wot aj mín
o 14.04.2017, 17:29 | Sau
Uprimne, pochybuju ze neco najdes. Podle ma vse co je v inzeratoch je past na lidi, jak z nich naopak penize vytahnut.

Rekl bych ze sance je pres kamarady zname apd. Ja sem tak jednu dobu (par let) doplnoval webovy katalog, ale nebyt v te firme kamarad, nikdy bych sa k tomu nedostal. A prachy zadny zazrak, zas lepsi jak nic ale.
o 15.04.2017, 07:50 | Zdeny60
rover: to byla reakce na příspěvěk Collina.
"Tak víš jak to je.. Děcku pustíš Tv,dáš mu tablet a najednou nemáš.co dělat.."

Na čež ja napsal, že takl to v mnoha případech je. Výchova jde do kytek už od ranného věku, To jsem měl na mysli. Nad tím není co k nechápání.

Mj. jsem rok a půl dědkem a když vidím snachu, jak kolem dcerky lítá 20 hodin denně, tak bych o nudu fakt strach neměl. jenže je to výchov a výchova, no.
o 15.04.2017, 09:42 | rover (WoodTech)
Sau - Nj ale za zeptani nic nedám ;-)
Zdeny - obsah jsem pochopil. A děkuji tedy ze jsi mne poučil jak vychovávat dítě ;-)
o 15.04.2017, 10:09 | birliban33
Zdeny60: "ranného věku"? LOL
o 15.04.2017, 11:36 | crestik
Zdeny, pokud snacha běhá 20h/d kolem prcka (a není z toho 10h na mimibazaru), tak bych řekl, že si to asi taky neumí zorganizovat. A "ranný" věk byl určitě jeden z mnoha překlepů :-)
o 15.04.2017, 12:36 | Zdeny60
Crestik:
máš pravdu - raný byla moje chyba. nemám problém to uznat.
K tomu starání se o dítě od raNého věku: snachu radši neřeš. Jednak ji neznáš a jednak jako doktorka k tomu přistupuje poněkud jinak, nežvětšina jiných lidí. Ale starost a péče o dítě je u ná na prvním místě absolutně před vším a tomu přizpůsobila svůj život. Na žádný mimibazar nechodí, ale chodí s ní ven, jak to jde, čte jí pohádky (kod z vás mladých to dělá?), zpívá jí... Já ji obdivuji.
o 15.04.2017, 13:57 | Bart 007
To je mazec, jak se jakakoli otazka zvrtne v poucovani o vychove deti :-0 Kazde dite je preci jine.
Ma zena treba delala na prani dorty potazene marcipanem, ale tam se ani nedalo mluvit o vydelku, kdyz jsem videl co to da prace a pak kazdej valil oci kdyz si rekla treba 600. Ale je to 8 let zpet.
o 15.04.2017, 14:18 | Tuner#2
Sorry za OT, ale s malým jsem venku jak to jen jde, pohádky mu čteme před spaním z knížek a žena mu taky zpívá (já raději ne :))... Jen to teda není paní doktorka :)))
o 15.04.2017, 17:59 | Mr.Scully
Dorty jsou klasika, znám několik maminek, co dělají na mateřský nádherný dorty. Akorát je blbý, že:

1. dost sežere kvalitní materiál... normální dort stojí třeba tisícovku a lidem to přijde moc, přitom nevidí, že je v tom jen materiál třeba za pětikilo plus spousta práce.

2. dříve nebo později přijde (na udání) hygiena nebo živnosťák nebo tak někdo... a je vymalováno.
o 15.04.2017, 19:01 | Zdeny60
Tuner: tak to tě chválím. Patříš do té lepší menšiny.
o 15.04.2017, 21:23 | Collin
Zdeny,
K tomu starání se o dítě od raNého věku: snachu radši neřeš. Jednak ji neznáš a jednak jako doktorka k tomu přistupuje poněkud jinak.
o 15.04.2017, 21:27 | Collin
Nabyl jsem dojmu,že ty tu neznáš nikoho,ale snažíš se docela často poučovat ostatní.. Moc tu cpeš lidem rozumy..
o 16.04.2017, 01:27 | Losky
Dorty zaberou moc času. Mladá dělá dorty jen pro rodinu a většinou z marcipánu a náklady jsou velké a mnoho času pryč.
Já bych ji určitě nic nesháněl, bude ráda, když bude mít chvilku vzolno. A rozhodně první dva roky nejsou zrovna procházkou růžovým sadem:-)
o 16.04.2017, 07:15 | Zdeny60
Collin: tak mám na to věk, no. A zkušenosti:-)
o 16.04.2017, 10:59 | Collin
:ď Nejstraší tu asi budeš to ano..
o 16.04.2017, 12:21 | gizmi | Upraveno: 2017-04-16 12:27:40
14.04.2017, 17:16 | Woko_O
Věděl bych o něčem co by mohla dělat doma, ale asi by se ti to nelíbilo..

if jů nou wot aj mín :D :D :D A bude pro AHC sleva? :D :D :D Ducduc sleva? :D :D

------------------

Teď vážně: ať si půjčí knihu a jde třeba do parku natáhnout se na trávu a relaxovat. Pro dítě to bude to nejlepší a hlavně ať nabere sílu na porod a následné dny s minimem spánku. Nemá smysl se za něčím honit, pokud teda domů přineseš alespoň slušnou výplatu ty.. ;) Já ženu živím 6tým rokem (dodělávala státnice už s bříškem a přešla rovnou na mateřskou) a když vidím co dá dítě zabrat (máme ééééro), tak ji obdivuju. Mě stačí k práci hodinka se synem a jsem jak po poradě se Skopčáky (vtipkuju)

PS: opravdu záleží na výchově, já třeba platil od začátku plavčo, cvrčka (hry s dětma) a další aktivity, což je dnes hodně poznat - mluvit začal hodně brzo, je přátelský k dětem a společenský. A mamce se taky uleví, protože pozná lidi a není to jen blázinec pořád dokola. Ať si o Zdenym myslíte co chcete (je to často prostě dědek), tak ale v tomhle má pravdu. Co nejvíce venku, hodně aktivit, věnovat se = základ slušného člověka. Tablet se používal jen do auta na začátku a večer na pohádku v obýváku na zklidnění.
o 16.04.2017, 20:02 | Losky
Jako Gizmi. Bude toho mít až nad hlavu. Sám jsem měl kecy, že bych klidně na mateřskou šel, ale po 14 měsících ani omylem. Rád jdu kolikrát do práce si odpočinout:)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3222 sekund.