Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Huawei P10 vs. Honor 9

 o Navštíveno 7800x o
o 06.08.2017, 23:23 | HIGHTOWER
Tak kdo má jaké reálné zkušenosti, kdo co doporučí? Po 4 letech chci vyměnit telefon S4.

Byl jsem spíše pro P10, ale "lepší" foto z důvodu použití Leica, je rozdíl jen v SW zpracování fotek a HW foťáků jsou stejné. Navíc tedy 9 má větší možnosti a více funkcí u foťáku. Já fotím hodně, využívám net, navigaci, volání... Takže aktuálně jsem spíše por Honor 9, u kterého se mi líbí i senzorické tlačítka vedle hlavního tlačítka se čtečkou otisků prstů, což ty senzorické P10 nemá a při využívání těchto tlačítek je to hozeno na displej u P10...

Nebudu sem dávat porovnání z MM, neb mají v katalogu neskutečný bordel a hodně špatně uvedených věcí :-(



o 07.08.2017, 07:49 | Only_One | Upraveno: 2017-08-07 07:51:34
mám Honor 9, předtím honor 8. Oba telefony fotí výborně na telefony. 9tka má zase o něco vychytanější software, opravdu velmi rychlou čtečku otisků, takže konečně funkční věc. Jinak k tomu nemam výhrady až na to skleněné tělo, je to moc hezké, ale jezdí to postole jak na ledě. Poměr cena výkon je naprosto perfektní. Huňavej P10 ma uplněstejné střeva jako Honor9 akorát má o něco asi lepší SW pro foťák, v reálu jsem nenašel nějaké zásadní rozdíly, akorát je Honor levnější .. při výběru těnhle dvou, jednoznačně honor
o 07.08.2017, 07:54 | Only_One
ad tlatáčka senzorická. Honor má dvě možnosti. Buď se tlačítka objeví na spodní řádce displaye klasicky kolečko, čtvereček a nebo trojuhelníček a nebo, což sem zprvu zavrhnul, ale ted se mi to moc zamloluvá, je ovládání jen tím jedním tlačítkem. Rozezná to slide přejetí prstem, dlouhé stiknutí, krátké stiknutí a tím se zcela nahradí ostatní tlačítka :)
o 07.08.2017, 08:05 | HIGHTOWER | Upraveno: 2017-08-07 08:11:05
Jj, na ovládání jsem koukal, nevím, zda si zvyknu na to centrální tlačítko, proto se mi líbí možnost tlačítek vedle, jako mám na S4. Navíc 9 má i infraport (což není zase nutné), lépe viditelnou oznamovací LED diodu.

Díky za info
o 07.08.2017, 08:17 | Only_One
číňani udělali velkej kus práce a rozhodně se nejedná o nějakej okrajovej model, ale plnohodnotný moderní a výkonný telefon co by měl uspokojit široké spektrum uživatelů. Samozřejmě třeba chybí bezdrátové nabíjení, není odolný proti vodě a určitě nemá další kosmické doplňky, ale jako celek to je odlazené, rychlé, funkční a i to hezky vypadá a má to k dané výbavě rozumnou cenu
o 07.08.2017, 08:18 | Only_One
Určitě by si ho neměl kupovat člověk, kterému často padají telefony z ruky, tohle je skleněné a hodně křehké.
o 07.08.2017, 11:25 | HIGHTOWER | Upraveno: 2017-08-07 11:26:19
O_O: měl jsi v balení nějaký ten zadní průhledný kryt? Na nějakém videu recenze jsem to viděl, že v balení byl.

Teď jsem si byl oba telefony prohlídnout a Honor 9 mi sedí více v tom, na co a jak budu telefon používat ;-)
o 07.08.2017, 16:31 | Only_One
nee jen telefon a nabíječka. nejsou tam ani sluchátka
o 07.08.2017, 17:48 | dj.DEKL
Kup si S7
o 07.08.2017, 21:04 | HIGHTOWER
S7 není duální, potřebuju mobil na 2 SIMky... A chci zkusit něco jiného, abych neztvrdl jen u Samsungu...
o 22.08.2017, 13:23 | HIGHTOWER
Tak už mám Honor 9, spokojenost. Jen pár věcí:

mám telefon trvale na vibrace, ale jak proběhne telefonní hovor, tak se mi samo zapne normální hlasité vyzvánění - chyba systému a nebo to je normální???


Tohle už asi mimo Honor 9, asi všechny mobily s Androidem 7 -
bojuju u Androidu 7 s oprávněními. To je celkem děs, dost mi to neukazuje notifikace hlavně na hodinkách, někdy ano, někdy ne, nějak to mám ponastavované, ale předchozí android byl jednodušší, tady zase více možností nastavení, ale dost se to bije navzájem :-(
o 23.08.2017, 07:54 | Only_One
To přepínání s z vibrací na hlasitost se mi neděje, asi nějaká matrixová chyba

Ostatní netuším, hodinky nemám
o 23.08.2017, 09:42 | HIGHTOWER
Hmmm, včera testováno a prostě stačí i prozvonění a přepne se to z vibrací/ticha na hlasité... Tak nevím, v čem to bude... Kamarád doporučil hodit do továrního nastavení, se mi nece moc, počkám ještě, jestli nepřijde nějaký nový firmware, pak když tak zkusím to tovární...

Díky O_O
o 23.08.2017, 19:16 | X-sat (M)
Když už, tak továrko + hard reset.
o 23.08.2017, 20:43 | vrbicek
mám teda Honor 8 ale na Androidu 7 a přepínání se mi taky neděje, s hodinkama (samsung gear S2) pozoruju problém v notifikacích jen u SMS zpráv, někdy se ukáže, někdy ne, jinak ale funguje bez problémů
o 23.08.2017, 22:45 | HIGHTOWER
No, tak uvidím, je jasné, že je to chyba u mého kusu a A 7. A to jsem hned po koupi provedl aktualizaci FW, na nejnovější, tak kdo ví jestli to není chyba v tom. Zatím to přežiju, až by mě to vadilo hodně, tak jak X-sat. Díky za infa ;-)

Notifikace je děs, respektive to nastavování oprávnění... Ale to je A 7 a ne mobilem. Nastavení oprávnění k čemu jaká aplikace může a nemůže, kdy k tomu může, zda se to vypne při vypnutém telefonu (jako jen zhasnutém displeji), jak pročistím paměti buď RAM a nebo i paměti na data, tak to taky má vliv. Jako A7 je celkem bláznivý na toto :-(

Jinak telefon paráda, po 4 letech s S4 tohle je posun, a jsem spokojený. Zítra jde na displej ještě PanzerGlass, průhledný obal na něm už mám, jako na prvním telefonu co mám... Občas i v tom obalu je kluzký jako ryba...
o 23.08.2017, 22:50 | mr.brain
Uvažoval jsem mezi stejnými telefony jako ty po tom co mi odešel v záruce chipset a procesor na LG G Flex 2. Nakonec ale vezmu P10, protože ho O2 má pro zákazníky za necelých 12 000 Kč. Sice se mi kroutí ponožky, když vidím tu cenu, ale fakt je ten, že to LG stálo nové kolem 20 000 a byla klika, že je sem CZC dovezl a prodával za 6700 Kč.
o 24.08.2017, 11:02 | Only_One
honor 9 co nevidět dostane Android Oreo :) tak to bude zase všechno trochu jinak :-D
o 24.08.2017, 11:24 | HIGHTOWER
Tak Factory a Hard reset, nešlo už ani aktualizovat v GooglePlay... :-(
o 24.08.2017, 14:18 | HIGHTOWER | Upraveno: 2017-08-24 14:20:04
Už vše funguje v pořádku, tak nevím, proč jsem zase já měl takové štěstí, že mi to nešlo hnedka :-D

O_O:

jak slyším Oreo, tak vidím toto :-D

foto k příspěvku  od HIGHTOWER

o 24.08.2017, 14:39 | Only_One
ty jo, tak pokud tohle dodá Gůgl, tak mám pocit, že i apláci budou měnit ve velkém :-D
o 24.08.2017, 15:25 | HIGHTOWER
Tak to mě zničí, opět se vibrace vypínají... Super... To jako nevím, jak a kde dohledat, která aplikace, které nastavení a čeho, to způsobuje :-( Tak snad alespoň ty aktualizace v Google Play budou fungovat...
o 24.08.2017, 15:40 | Only_One
a zkoušel si to bez těch hodinek? odpoj je jestli to není nějakej bug v tomhle
o 24.08.2017, 15:59 | HIGHTOWER
Hodinky na to nemají vliv, vyzkoušeno
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.34 sekund.