Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > velká prosba : kotě SPHYNX

 o Navštíveno 3199x o
o 03.05.2007, 13:01 | bohuna
Mám prosbu .. nekoupil si náhodou někdo z vás nebo vašich známých v únoru tohoto roku kotě SPHYNX bez PP, které je od matky nakažené virem FIP – kočičí peritonitis (infekční zánět pobřišnice)

"Koťata se mohou nakazit i během březosti, pak během 2-5 měsíců umírají.

Onemocnění se projevuje ve dvou formách:

1. “vlhká forma“ tzv. efuzivní – je charakterizována změnami v dutině břišní a hrudní, jejichž výsledkem je náplň tekutinou v obou tělních prostorách
2. “suchá forma“ tzv. neefuzivní – organismus s virem „bojuje“ a reaguje tvorbou hnisavých ložisek na játrech, slezině, střevech, ledvinách.. Tato forma je hůře diagnostikovatelná, uniká pozornosti a často kočka uhyne, aniž by se zjistilo, že příčinou byla FIP.
Nejčastějším projevem onemocnění bývá absolutní apatie, horečka nereagující na antibiotika, průjem, hubnutí, nechuť k jídlu a zhoršené dýchání."

Ti, co koťata prodali o tom moc dobře vědí, ale prachy nadevše :-!

Kdyby někdo o něčem takovém slyšel, dejte mi prosím vědět..
K prodeji mohlo dojít kdekoli. Nejspíš Brno nebo Praha .

Děkuji moc


o 03.05.2007, 13:16 | Goldies
tak to je velka svinarna :-(
o 03.05.2007, 13:34 | free.tree
že by další HOAX?
o 03.05.2007, 13:42 | michal_smsmsm (A)
no na hoax nic takoveho neni, ale hnus to teda je, jestli je to pravda...
o 03.05.2007, 13:44 | bohuna | Upraveno: 2007-05-03 13:46:37
pisu to ja , houks to neni ,protože sestře kote chciplo přesně za 5 mesicu ..tj. před 14ti dny.. ti podvodnici prodavali jeste jedno kote..to na a tom bude stejne.. a ostatni kocky ,ktery s nima pridou do styku tak taky .. neda se to lecit .. je to proste jako aids u lidi.. chci sehnat ty lidi ktery koupili brasku a s tema hajzlama co na tom vydelavaj si to vyridit..
o 03.05.2007, 18:24 | Magic
Podívej se sem [ Link ] a tam by se i mohl dát příspěvek, jestli se někdo neozve.
o 03.05.2007, 22:44 | colon
Ahoj dal jsem Tvůj odkaz sem

[ Link ]

třeba Ti někdo pomůže
colon
o 04.05.2007, 07:36 | bohuna
dík moc kluci .. napíšu ještě na nějaká kočíčí fóra a snad se zadaří ..
o 04.05.2007, 12:03 | colon
bližší informace o nemoci FIP najdete třeba tady

[ Link ]

docela dost se o ní rozepsala uživatelka April...
o 04.05.2007, 13:59 | bohuna
jen info : díky colonovi a tomu,že dal odkaz na forum se mi už někdo ozval. Stejný případ, stejní podvodníci. Snad se ozvou ještě další.. Dík moc všem
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3148 sekund.