Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > balík z US k voprcání

 o Navštíveno 965x o
o 19.05.2008, 11:20 | Šestikule
Ještě jsem ani nedostal vyrozumění, že mi něco přišlo. Máte někdo podobnou "pozitivní" zkušenost z poslední doby? Občas to trvá třeba týden nebo tak, ale tohle už je trochu moc dlouho - na tel. mi pošta stále tvrdí, že na to zatím nepřišla řada.

foto k příspěvku  od Šestikule



o 19.05.2008, 11:54 | tappaja
No podle infa to hlavne lezi na celnici, az tam bude, ze "left customs" tak to do 2-3 dnu mas
o 19.05.2008, 11:56 | Rajdlos
ja uz 6tyden cekam na balik ketry byl poslanej letecky :-(((
o 19.05.2008, 11:59 | Nismo.Power
jak kdy jak co jak od koho. . . ..
průměrná doba co mi to chodí je tak 7-8 pracovních dnů .. . .někdy za 4 dny někdy dva tejdny , celnice je to nejhorší :)
o 19.05.2008, 12:09 | johanik
Tak u mne posledne 3 dny z Hongkongu, ted uz je to tyden a zatim nic, tak uvidime
o 19.05.2008, 12:48 | ajsik | Upraveno: 2008-05-19 12:50:25
U Ciny maji celnici "narizeno" neresit nechat pröjit, u USA kazdy balik kontroluji a vystavuji DPH nebo CLO.

U me international priority,
11.4. odeslan
16.4. vstup do CR
19.5. dorazil

a to jen proto ze jsem minuly tyden zprcal celnika na te jejich infoline co zridili a rekl at zvedne zadek a jde ten balik hledat ... 15minut jsem cekal a pak mi rekl ze ho teda da k odbaveni ...

jinak dovolani na tu infoline trvalo asi hodinu...
o 19.05.2008, 12:58 | Rajdlos
ajsik: mohl bys dat konatkt pls na tu jejich info linku? a potrebuji k otmu tracking, nebo staci jen jmeno a prijmeni? diky
o 19.05.2008, 13:14 | Krpas | Upraveno: 2008-05-19 13:14:47
Johanik: nic si ztoho nedelej me balicek z Honkongu na celnici lezi uz 4 tejden :( Pritom ten co sel o den driv byl na celnici asi jen tyden.

nechapu to :(
o 19.05.2008, 13:14 | Martyn
hmm fine ja cekam zatim dva tydny na airmail z usa, koukam ze si jeste pockam:o( byl o tom nedavno clanek na idnes, ze celnice nestiha, kvuli nizkemu dolaru lidi sili..
o 19.05.2008, 14:04 | H-Honza (M)
mam stejnou zkusenost.
balik z USA expres priority mail - do 3 dni.... v patek 2. 5 odeslano z USA, v utery 6. 5. jsem dostal mailem vyzvu, ten samy den jsem dodal podklady mailem, a ten samy den to slo k celnikum....
Tady to lezelo deset dni, a kdybych si pro to nezajel, lezi to tam asi doted...
Navic jsem se tam tyden nemohl absolutne dovolat, protoze nikdo nebral telefony....
Jsem z toho uradu uplne na prasky, pac nikdo nebere vubec ohled na nic.


o 19.05.2008, 17:03 | ajsik
h-honza : jj presne tak a hlavne nikdo neni za nic zodpovedny ... stat ve state ... ale kdyby slo vymahat zpozdeni zasilky a chtit postovne zpet to by se dely veci ... !

Rajdlos: musis ale byt asertivni, protoze sem se ho na neco ptal a on mlcel, tak mu rikam vy me neslysite, nebo se neobtezujete odpoveded? ... apod... proste hovada ...

Celní správa posiluje na vyměňovací poště od 1. května o devět lidí a je stejně jako Česká pošta připravena přejít na svém pracovišti na nepřetržitý provoz, tedy 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Kromě toho zřídila pro dotazy občanů infolinku 257 019 256. Infolinka slouží pro poskytování informací o celních předpisech, případně o problematice celního řízení u poštovních zásilek. V žádném případě není určena ke sdělování informací o pohybu poštovních zásilek. Tyto informace poskytuje výhradně Česká pošta, a to pouze u zásilek, u kterých si tuto službu zákazník zaplatil.

o 19.05.2008, 18:01 | TROY | Upraveno: 2008-05-19 18:02:23
:o/ myslim,že by Matco mohl poreferovat co se dělo s mym balíčkem - vrácenej zpět do NY po cca měsíci s tim,že tam byla díra jako prase a chyběla průvodka

EDIT
a balíček posílal cca 2 tejdny zpátky do ČR tak jsem na to zvědavej
o 21.05.2008, 19:51 | Šestikule
Dneska jsem pokročil, dostal jsem avízo od firmy, která mi proclívá firemní zásilky, že tam mám tento balík. Takže další kolečko, kdy se bude balík jakožto soukromý vracet na poštu k proclení. Mně snad omejou, přitom na balíku je přilepená faktura včetně českého překladu a infa, že jde o soukromou zásilku.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.355 sekund.