Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Kto vie poradiť Kenwood KVT-725 DVD

 o Navštíveno 5961x o
o 04.01.2011, 16:52 | cinto
Zdravíčko, potreboval by som poradiť z tým to rádiom Kenwood KVT-725DVD, kamarát ho kúpil z pod ruky a ten dotyčný predávajúci mu k tomu nedal káble a ani "Receiver Unit vid. obr." viete mi niekto poradiť kde také dačo kúpim alebo kto by také dačo mal doma...dik moc

foto k příspěvku  od cinto



o 04.01.2011, 16:55 | cinto
podarilo sa mi už ho aj zapnúť len že mi také to čo si vypisuje...

foto k příspěvku  od cinto

o 04.01.2011, 17:02 | cinto
pre lepšiu orientáciu tu sú koncovky, ktoré idú z autorádio...

foto k příspěvku  od cinto

o 04.01.2011, 19:38 | AUTOHIFICENTRUM Liberec | Upraveno: 2011-01-04 19:41:57
no..nevím..kamarád vlastně koupil jen monitor. Kdysi jsem kupoval kabeláž v servisním středisku kenwood na Slovensku (dsi.sk),ale ten mozek...to bude těžké a drahé sehnat.Jednodušší asi bude sehnat celý komplet nový.

P.S....ty kabely jsou 1 svazek a 1 datový
o 04.01.2011, 20:33 | cendler
jestli to koupil kamarád na aukru, tak ať to tam zase rychle dá, dost pochybuji že to seženete, ale třeba budete mít štěstí, ale jak píče AHF zeptejte se tam, ale cena bude jako za celý nový přístroj.
P.S: a nemluvím o tom, že to bude určitě kradený, když je toho pouze půlka
o 05.01.2011, 07:08 | kasko
Zkus hledat :)
[ Link ]
Měl jsem stejný problém. Zmizí to, až seženeš koncovky a zapojíš je. U mě byl problém se žlutým kabelem - neměl kontakt.

Jinak doporučím ti zavolat semhle
[ Link ]

Tam jim sděl typa rádia a možná ti pošlou koncovky. Jen nevím, za jakou cenu
o 05.01.2011, 18:46 | AUTOHIFICENTRUM Liberec
já myslím,že tu drátovou kabeláž (5m) s ISO konektory jsem platil cca 1500,-
o 21.08.2014, 23:03 | biginko
mam co potrebujes ak to este zhanas..
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4994 sekund.