Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Grundig PA 240

 o Navštíveno 3151x o
o 21.09.2014, 20:16 | durus
nazdar. mate niekto skusenost s tymto zosikom?
potrebujem nieco lacne ale zase chcem sa vyhnut toxicom a pod.
ale absolutne netusim co mozem od tohoto cakat.
dik. J.


o 21.09.2014, 20:40 | Toxxx

foto k příspěvku  od Toxxx

o 21.09.2014, 20:40 | Toxxx
Ten Prvý je Grundig a druhý Toxic. Ako odpoveď stačí ?

foto k příspěvku  od Toxxx

o 21.09.2014, 20:53 | durus
neviem, nie som elektrikar ani neskumam vnutra zosilnovacov. mam usudit z trafa a kondikov ze su na tom podobne?
o 21.09.2014, 20:59 | Toxxx
No ten Grundig nebude žiadna paráda tiež ale zase proti tomu Toxiku si asi pomožeš. Za pár korún toho veľa nekúpiš. Takže by som od toho asi nič nečakal.
o 22.09.2014, 11:59 | Siggi_z_BA
Osadenim je trochu lepsi ako Toxic, ale ziadna slava to nie je. To skor pozri po starom napr. PG, JBL alebo nieco podobne, kludne aj 20 rocnom ja som si taky kupil do fabie za 60E a zvuk je viac ako dobry
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3478 sekund.