Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Prosím o radu na zapojení zesilovače:)

 o Navštíveno 18132x o
o 03.08.2013, 19:56 | Ziwi
Zdravíčko,
neporadil by mi někdo prosím ? Jsem absolutní lajk v zapojování zesilovačů,a mam tu problem. Mám monoblok od magnatu 1000 XL . A nevim co,kam zapojit. Zkoušel jsem různý možnosti ale zesilovač se nezapnout a nezapnout. V příloze posílám fotku ze strany jak to vypadá. Poradil by mi někdo ? Jestli dobře chápu, GND je mínus,takže vedu tenhle kabel k ukostření na kostru vozidla,B+ je plusový kabel od baterie a REM ? Mam autoradio KENWOOD KDC-4051UG,kde má norálně vzadu výstup RCA na zesilovač a 3 volný dráty,z výroby ..Vypadá to takhle [ Link ] . Na jednom modrým je na štítku napsáno REMOTE ..CHÁPU Dobře že mam štítek oddělat a navázat na ten kabel,kabel který zapojím mezi svorky ukostření a baterii ? protože nevím kde dělám už chybu protože od baterky de proud do zesilovače normálně ale nerozsvítí se kontrolka červená ani zelená,tak jestli to má souvislost třeba stim že to mam blbě zapojený k rádiu. z druhé strany to vypadá takto : [ Link ] , tam bych řekl že to mam dobře,Tam mam 2 rca kabely od rády do levýho sloupku na červenej a bílej. Sem blbec,já vim,ale začínám v tom tak byl vděčnej jestli by mi někdo stručně nesepsal jak to mam zapojit nebo neudělal schéma náký jednoduší s kterým by se nemusel moc,s prominutím '' sr*t ''. Nebo jestli někdo neví někoho kdo zapojuje zesilovače vč. subwooferu v okolí Chomutova. Zesík bude živit subwoofer ESX SXB 301

foto k příspěvku  od Ziwi



o 03.08.2013, 19:57 | jimmy264
gnd je -, b+ napájení od baterky a rem natáhneš z toho rem od rádia, ten spíná zesilovač
o 03.08.2013, 19:59 | Ziwi
Takže když zapojím od rádia do REM na zesíku,spustí se mi i kontrolky ?
o 03.08.2013, 20:02 | jimmy264
zesilovač naskočí.. kdyby nějakej problém tak jsem kousek od teplic ;)
o 03.08.2013, 22:46 | kiklop32
Na to REM na zesilovači můžeš dát jakýkoliv napětí, toto napětí to spíná, u mě v autě to měl původní majitel na světlech :), ale REM z rádia je idální, když to máš takto vyvedené, zapne se ti rádio a to zapne zesík, případně jakékoliv klíčkové +. Karlovy Vary.
o 04.08.2013, 23:16 | Ziwi
díky za rady,snad to už půjde,kdyby něco,tak napíšu,děkuju
o 20.08.2013, 21:52 | Yankee13
jj, přesně tak, asi před týdnem jsem si procházel tím co ty, zapoj to jak říkají kluci, REM nejlíp na REm od rádia a bude to bez problémů.
o 13.06.2015, 15:32 | Danny519
Zdravím mám podobnout otázku s tím rem , když to vše mám správně zapojené a zapojím rem od radia do zesilovače tak se stejně nic neděje ? Musel jsem vzít 2 drátek a spojit ho s + do rem na zesilovači a hraje to ale podlem mého by to mělo hrát lépe . Radio Alpine
a mám tam tuhle sadu [ Link ]

a hlavně když přidám hlasitost tak mi příde že ten subwoofr ubírá na síle než aby přidával
Prosím poradte mi jak to zapojit aby to fungovalo .
o 13.06.2015, 22:10 | noclue
to nebude spatnym zapojenim, ale napr. napajanim, spatnou baterkou, kostrou, spatnou ozvicnicou atd... 1000 moznosti
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3781 sekund.