Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > 2din Pioneer - Rada

 o Navštíveno 4047x o
o 25.05.2015, 12:31 | Veva
Ahoj, možná by poradil Revilohifi.cz jelikož to má v nabídce :-)
Měl jsem z Alzy Pio AVH-x8600bt, ale dával jsem ho na reklamaci a jelikož 30denní reklamační lhůta byla krátká, tak mi vrátili peníze a radio už v nabídce nemají.
Chtěl bych nejspíše to samé, ale jaký je rozdíl mezi AVH-x8600bt a AVH-x8700bt nikde jsem to nedokázal vygooglit. Případně jiné nápady? Požadavky by to mělo mít stejné nebo hodně podobné, ale hlavní parametr je odnímatelný panel, jelikož to mám do cabria a raději si vyndám panel než stále zatahovat střechu, když na chvíli opustím auto.
Díky


o 25.05.2015, 12:47 | CarMedia.cz (P)
Když já pořád jen radím a vy si to nakupujete v Alze :-D

AVH-X8700BT má navíc podporu FLAC a DSP procesor pro časovky. Lepší, spolehlivější Mirror s jabkama a Androidem. Určitě vyspělejší varianta. Pokud ti vrátili kačky, neváhal bych a šel bych do novější varianty.
o 25.05.2015, 13:52 | Veva
X8600 taky přehrávala FLAC :-) to byl jeden z důvodů, proč u tohoto či novějšího modelu radia chci zůstat...

V tomhle případě byl dodavatel Ježíšek, takže jsem nemohl vybírat od koho to Ježíšek bral :-)

No každopádně, koukám, že jako doručení tam máš v tuhle chvíli "Expedice obvykle do 48 hodin" jak bys to viděl reálně? :-)

Jaký je jinak Tvůj názor na tohle radio?
Díky Revilo


o 25.05.2015, 14:00 | CarMedia.cz (P)
Z 2-DIN přístrojů bez navi asi nejlepší volba. Já jsem trochu uchyl na zvuk a pokud nemůžeš dělat 3-way aktiv, nikdy to není dobré :-) Takže mě moc v potaz brát nemůžeš. Pokud ale beru veškeré plusy a mínusy, jedná se jednoznačně o nejšťastnější volbu. Za relativně přijatelné peníze nabízí opravdu hodně muziky. Hlavně ten odnímatelný čelní panel, který se prostě cení. Jeden kousek máme objednaný na sklad a zítra nám dorazí. Čili by v případě zájmu nebyl problém prakticky hned zítra poslat. Akorát si se trefil, dobíral jsem ho, abych ho dal do nového panelu, co akorát stavíme.. Nicméně není problém poslat a objednat si další, skladem u dovozce ještě jsou..
o 27.05.2015, 07:46 | Veva
Revilo, díky za komenty... nyní využiji peníze na dovolenou a potom budu řešit koupi
Díky moc :-)
o 08.06.2015, 09:42 | Veva
Revilohifi.cz máš mail :-)
o 08.06.2015, 09:58 | CarMedia.cz (P)
Veva: máš tam odpověď :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3653 sekund.