Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > jaké autorádio okolo 2500/3000 pro audi s bose systemem

 o Navštíveno 4749x o
o 31.10.2015, 12:29 | PepeInfiLoop | Upraveno: 2015-10-31 12:35:29
rad bych se zeptal nekoho kdo tomu trochu vice rozumi
jake autoradio by bylo asi nejlepsi

* pozadavky AUX,USB,Bluetooth
* cd mit nemusi ale muzu ale pokud nebude neni to problem
* potom jsem si nasel ze je dobre mit co nejvic RCA tak jsem se snazil hledat jen takova ktera maji 3xrca jak pro predni,zadni i sub

doted jsem nasel asi jen dve radia ktera by pripadala v uvahu:
Pioneer MVH-X560BT (nasel jsem ho za +- 2775 na revilohifi)
Kenwood KDC-BT45U (tohle by bylo drazsi asi okolo +- 3500)

prvni ma usb,aux vzadu a ma 3xRCA s 2V
druhe ma usb,aux vepredu a ma 3xRCA 4V

kenwood ma lepsi rca s 4V ale to je asi tak vse, pioneer ma horsi rca jen s 2V ale zase ma lepsi a vetsi displej a podle zahranicnich for je i pioneer lepe ovladatelny a prehlednejsi co se tyce UX

radio budu davat do Audi A3 1.generace se systemem BOSE

zajimalo by me jestli je v tom vykonu rca takovy rozdil nebo ne

a taky jestli se vyplati nebo nevyplati priplacet nejakych +- 800kc za kenwood jen pro to aby melo rca 4V misto 2V protoze jinak bych asi volil pioneera (tady krom jednoho minusu a to ze u pioneera jak je usb a aux vzadu tak bude mensi komplikaci pri vyvadeni kabelu napr do prihratky u spolujezdce kde bude nejspise potreba provrtat dirku do kasliku :,( ale zase bude asi lepsi ze nebude nikde u salpaky prekazet kabely

jakoukoli radu,tipy uvitam
je to moje prvni auto takze tomu moc nerozumim tak se radeji chci zeptat nez neco koupim abych pak nelitoval ze jsem udelal chybu


o 31.10.2015, 12:42 | PepeInfiLoop | Upraveno: 2015-10-31 12:44:19
nebo myslite ze nemusim lpet na 3xRCA?
a vyplati se trochu usetrit a vzit nejake autoradio s bluetooth za +-2tisice stim ze bude mit napriklad jen 1RCA nebo 2RCA?

ja prave nevim jak je hudba v orig audi udelana ale mam jak predni repro tak zadni, a v kufru by mel byt origo sub. tak jsem si rikal ze pri koupi radia s 3xrca se pripravim rovnou i do budoucna kdybych si chtel poridit jine audio do auta

jinak vse krom autoradia uz mam koupene a doma, ted uz zbejva jen vybrat nejaky pekny radijko :)

Klíče pro demontáž rádia VW, Audi, Mercedes, Becker, Ford, Multivan
[ Link ]
Rámeček autorádia 1-DIN Audi A3
[ Link ]
Adaptér pro aktivní audio systém Audi Bose
[ Link ]
Anténní napáječ phantom ISO -> DIN
[ Link ]
o 02.11.2015, 13:37 | CarMedia.cz (P)
Ještě zkus mrknout na novinku Alpine UTE-92BT [ Link ]

Za ty kačky bezkonkurenční..
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3277 sekund.