Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Oprava zesilovače

 o Navštíveno 5909x o
o 15.07.2016, 18:27 | jonaasisko
Zdravím pánové, potřebuju opravit zesilovač JBL, dnes jsem prodlužoval kabeláž a dával jsem ho na jiné místo a stalo se mi blbostí to, že jsem nedal pozor a nějakým způsobem se vyzkratovalo napájení, od té doby nefunguje zadní kanál a přední při puštěném rádiu tiše šumí... Když pustím muziku, tak se šum samozřejmě ztratí, ale je to špatně, než se to stalo, tak mi tam nešel absolutně žádný ruch, zrovna si jedu pro kenwooda a teď si ho zas neužiju, doporučíte mi někoho, kdo by se mi na to podíval, nebo se mi vyplatí spíš koupit jiný zes? Díky

foto k příspěvku  od jonaasisko



o 15.07.2016, 22:14 | milaSi
Ahoj, zavolej Pavlovi. Je šikovnej. ;-)

[ Link ]
o 29.07.2016, 11:56 | DavidCh
Pokud se zdržuješ poblíž KV, tak můžu pomoct, jinak poštou nebo osobně na nějakym tuning srazu - pravidelně navštěvuji :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4018 sekund.