Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Jake 2din autoradio

 o Navštíveno 8180x o
o 05.09.2016, 09:51 | Georgedup
Zdravím. Koukám po autoradiu,ale vůbec nevím po čem sáhnout, jakou značku. Moje prvotní představa bylo autoradio s přehráváním flac,ale postupně jsem se dostával s požadavky dal jako přehrávání videa poté s přehráváním mkv (h.264), kameru na zpátečky. A teď k dotazu existuje autoradio které podporuje h.265? Poté bych se chtěl zeptat jaké rádio by jste doporučili v ceně do5000,- (musí podporovat flac)
Dale v ceně kolem10000,- podporovat h.264 a v ceně do 20000 s GPS.dekuji moc za nápady a zkušenosti. Nebráním se žádné značce, ale ideální by bylo prostředí v CZ a krom v cenové nabídce do5000,- podpora kamery a připojení obrazovky pro zadní sedadla.
Jinak jeste dodam ze autoradio prijde do auta Fiat Bravo 198 a chtel bych aby slo ovladat na volantu bohuzel vubec nevim jake ocekavani mam mit id radii znacek jako jsou zenec(xzent),xtrons,macrom,Wodasound zda ma cenu nejake z techto znacek a nebo zustat u Pioneer,JVC,SONY,ALPINE.Najde se nekdo kdo by mi poradil dekuju moc


o 27.09.2016, 10:17 | troperko
Ahoj, zkus se podívat na [ Link ] . Já si odsud objednával posledně 2DIN rádio do mého passata. Co se týče radia tak jsem spokojen. Splňuje vše co jsem od něj čekal. Zvuk fajn, chytá všechny stanice a zatím jsem neobjevil nějaký závažný vady nebo tak.
o 29.09.2016, 23:16 | Georgedup
Dekuju moc za tip, ale bohužel z popisu nejde poznat zda rádio přehrává flac a mkv (H264)
o 25.12.2016, 14:01 | 2dincz
Zde u každého produktu v informacích jsou uvedeny formáty , tkeré rádio přehraje : [ Link ]
o 27.12.2016, 16:58 | kiklop32
Georgedup

vůbec ho neposlouchej, jen si někdo dělá reklamu...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4204 sekund.