Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi

o

oStrana: 1 |  2 | 3 | 4
17.06.2014 - vložil: Daryl

 Je to pouhých padesát let, co se éterem ozvalo pípání první umělé družice země, a satelitní technika se stala běžnou součástí našeho každodenního života. Bereme už jako samozřejmost, že zaznamená přesné místo, kde jsme vytvořili fotografický snímek, že nám ukáže správnou cestu při výletě na kole a nejčastěji nás spolehlivě naviguje při cestě autem. A právě v automobilech se čím dále tím více uplatňuje další služba: on-line satelitní sledování vozidel.

10.06.2014 - vložil: Miloslav Janda aka Milhauzz

V minulém článku jsme si pověděli o tom, jak vhodně zvolit průřez napájecího kabelu. Nyní je na čase zvolit vhodnou pojistku nebo jistič (respektive hodnotuú. V zásadě je to velmi jednoduché a není třeba v tom hledat nějakou vyšší matematiku. Samozřejmě iniciativě přesným výpočtům v závislosti na průřezu a délce se meze nekladou, ale jsme na autohifiklubu a ne na vědeckém portále. Funkce pojistky je asi každému jasná. Jde hlavně o ochranu před fatální škodou způsobenou možným zkratem. Je důležité si uvědomit, že pojistka u baterie má jistit jen a pouze kabel samotný. Kde kdo by mohl říct, že na kabelu se nemá co pokazit, ale zkusme si představit jak jednoduché, tak extrémní situace.

26.05.2014 - vložil: Milhauzz

 Správně navržená a namontovaná napájecí kabeláž je v autohifi absolutním základem. Jakékoliv kompromisy ve stylu „udělám to potom“ se dřív nebo později vymstí. Existuje mnoho důvodů, proč začátečníci mají nevyhovující nebo špatně udělanou napájecí kabeláž. Buď se jim do toho nechce, bojí se rozdělat některé části auta nebo jednoduše spěchají, už aby to nějak hrálo. Nedílnou součástí může být i absence základních pravidel a osvětlení některých pojmů. A také se nesmí opomenout bezpečnost. 

 
19.05.2014 - vložil: Milhauzz

 Tento článek bude opět věnován začátečníkům. V minulém článku jsem sliboval něco o HPF a LPF. Tak tedy hurá do toho. Opět se budu snažit popsat toto téma velmi obecně. Pro detaily si opět nechám prostor u dalších článků.

12.05.2014 - vložil: Milhauzz

 Jelikož je tento článek určen pro úplné začátečníky, budu se snažit omezit všechny možné veličiny na minimum. Podrobnější nastavení, včetně vysvětlení mnoha pojmů bych nechal na další články. Takže zkusme si představit situaci, že úplný nováček drží v ruce zesilovač a absolutně neví co s tím. Pokročilejší se nebudou smát, i oni na to tenkrát koukali jak tele na vrata.

 
05.05.2014 - vložil: Milhauzz

 Není jednoduché se zamyslet nad základním významem autohifi. Dnešní doba je strašidelně rychlá a jak se na nás všechno sype ze všech stran, jsme náchylní stejnou rychlostí měnit názory. A pak si klademe otázku. Proč můj koníček je vlastně autohifi? Nebo proč už není? A co je vlastně to autohifi, jak to mám kamarádům v hospodě, manželce doma nebo kolegům v práci podat? Jednoduše :)

 
16.02.2010 - vložil: Luke-Jeep

jde zkloubit SQ a SPL

03.03.2010 - vložil: Luke-Jeep

I v malém autě se dá zahrát velká muzika :-)

04.03.2010 - vložil: Lukas

Jak se dostat na Kanáry, přežít tam půl roku a vrátit se zpět s autem, které je o deset let starší než vy...

26.05.2009 - vložil: Kamil

Připravili jsme pro Vás za podpory firmy Pavel Vent - Company4Car , eshopu www.hudbadouata.cz /eshop  - soutěž o lákavé ceny !

oStrana: 1 |  2 | 3 | 4
system by CzOne | hosted by POSKYTOVATEL.cz
copyright 2005 - 2022 ©
Stránka vygenerována za 0.023 sekund.