Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi

o

oStrana: 1 | 2 |  3 | 4
08.10.2008 - vložil: Kamil

Popis nastavení je uveden na příkladu zapojení jednoho čtyřkanálového zesilovače, který pohání přední a zadní reproduktory, a jednoho zesilovače, který pohání subwoofer. Postup se dá ale samozřejmě aplikovat i na více/méně kanálové instalace.

08.10.2008 - vložil: Kamil

Zde bych Vám rád popsal svůj postup při odrušení audiosoustavy v autě.

S odrušením je vždycky problém. Nejdřív, než začnete cokoliv kupovat, je dobrý zjistit, kudy tam to rušení jde. Tak když vezmeme příklad, třeba kazetový autorádio + zesilovač + CD měnič.

24.04.2008 - vložil: Kamil

Začátkem jara letošního roku se u nízkonákladového guru objevila opět možnost pořídit do mnoha destinací v Evropě letenky prakticky zadarmo. Celková cena včetně všech poplatků činila za zpáteční letenku asi korunu a padesát haléřů. Z nepřeberného množství destinací byl nakonec vybrán Londýn s odletem z nedalekého německého Altenburgu. Okolnosti tomu tak chtěly, že z počtu asi deseti majitelů těchto letenek se k cestě odhodlali nakonec pouze dva.

26.03.2008 - vložil: Kamil

Tento dokument popisuje systém příspěvků na diskusním fóru autohificlub.

06.03.2008 - vložil: Kamil
Jak mnozí ví, o víkendu 1.3. - 2.3.2008 jsem absolvoval s přáteli takovou menší sebevraždu v podobě cca. 30ti hodin bezespánku. Už někdy na konci října jsem díky kamarádovi Jirkovi dostal nabídku na společný let "na pivko" do Irska, říkám si proč ne, letenka vycházela na krásných 500 Kč v jednom směru, čili 1000 Kč včetně tax tam i zpět, pohodička. V sobotu v 6.40 jsme měli sraz v Karlových Varech
02.03.2008 - vložil: Kamil
Základní funkce těchto stránek je diskuse o autohifi a všem s tímto spojeným. Nedílnou součástí každého navštěvovaného fóra je také bazar, kde uživatelé inzerují prodej všeho možného i nemožného. To je běžná věc. A je to i v pořádku.
02.03.2008 - vložil: Kamil
Klub jako každý jiný, je sdružením lidí bez ohledu na věk , vzdělání nebo povolání s shodným zájmem. V našem případě je to zájem o Autohifi. Přesně řečeno: Automobilové ozvučení a multimédia.
10.09.2007 - vložil: daryl
Mimoňské války. Pojem, který každý tuner dobře zná, patří bezpochyby k největším akcím tohoto druhu na uzemí ČR. Po dvanáctém ročníku už nejenom tuneři, ale i ostatní lidé dobře vědí, co jsou to mimoňské války. A to díky nehodě která se na sraze stala.
07.03.2007 - vložil: Kamil

Připravili jsme pro Vás za podpory Prodej-Autohifi.cz připravil soutěž o lákavou cenu.

07.02.2007 - vložil: Kamil

Pro tentokrát jsme pro Vás za podpory AUTOHIFICENTRA Liberec připravili soutěž o hodnotnou cenu.

oStrana: 1 | 2 |  3 | 4
system by CzOne | hosted by POSKYTOVATEL.cz
copyright 2005 - 2022 ©
Stránka vygenerována za 0.0162 sekund.