Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Akce / Srazy > Sraz Pardubice

 o Navštíveno 13088x o
o 21.02.2017, 12:45 | Keisi2816
Ahoj všem, zeptám se jestli by byl zájem o malý, neofiko, sraz v Pardubicích (podzemní garáže Albert Hipermarket). Rád bych poslechl sestavy všeho druhu a slyšel názory všeho druhu od mistrů i amatérů, než to začnu celé stavět. Nechce se mi jezdit po srazech a nahánět kde koho, abych si něco poslechnul. Tak zkusím svolat hifi lidi na jedno místo. Pište, rád odpovím příště.


o 21.02.2017, 12:55 | Seat Power
Ja bych byl pro lokalni srazy v kazdym vetsim meste,pokud vim tak zadne takoveto hifi sraziky se ted nedelaji :(
o 24.02.2017, 08:23 | Keisi2816
Taky dobrý nápad. Tak to Spustíme :D Nějaké návrhy?
o 24.02.2017, 10:42 | rover (WoodTech)
A výš proč se nedělají ? Jelikož se přihlásí milion lidi čemuž seto snažíš přizpůsobit pak přijede pět (když dobre) a půl milionu frfla na kde co ikdyz tam nebyli.
Jo sjet se jen tak v garážích a poslouchat není jen tak , za chvíli te vyfakuje ochranka ;-)
Ale jinak přeju hodně zdaru
o 28.02.2017, 09:12 | Keisi2816
Asi máš pravdu, tak co to zkusit udělat trochu jinak, spojit to s něčím. Dám příklad: chystám se na výlet na zámek, hrad, památky, akce atd, vždy napíšu kam a kdy jedu a kdo bude chtít, vezme auto a pojede taky, cílem bude užít si výlet a při té příležitosti seznámit se, pokecat, poslechnout. Člověk tím nic neztratí, protože jede přednostně na výlet a nežene se někam jen kvůli muzice a nemusí mu vadit, když přijede málo lidí nebo nikdo. Stačí už jen házet události a je to. Dobrý ne? :D
o 28.02.2017, 15:55 | clown
rover :D
o 05.03.2017, 18:50 | Toxxx
Keisi: Takýchto nápadov bolo moc a prišli iba skalný hifíci nikto z nových. Takže až pojdeš na výlet na zámok do Třebíče sa zastav....
o 06.03.2017, 13:49 | Keisi2816
Já bych řekl, že by zájem byl, ale máš tu 2 skupiny lidí, první jsou ti, kteří vědí o čem to je a baví se mezi sebou o ( odborných věcech ) a druzí jsou amatéři jako já a jsou rádi za každou radu a zkušenost. Znám haldy lidí co jsem potkal, pustil jsem jim muziku a slyšel, to chci taky. Záleží jakým směrem ten autohificlub má jít. Já za sebe, sosám kde co můžu od profíků i amatérů a snažím se vždy co nejlíp poradit začínajícím lidem. Oni jsou za to rádi a mě to baví. A že mi nepřijede xxxx lidí na sraz? Vždy přijede aspoň jeden. Tak pokecáme, dáme cígo, zahrajem a pohoda.
o 06.03.2017, 20:31 | Toxxx
Keisi: Autohificlub ide tak maximálne do hája. Bohužiaľ na AHC sa riešia tak banálne veci že stačí vyhľadať to téma a iba si to prečítať než zakladať milion úplne nezmyselných temat. V Třebíči sa stretávame často a pritom skoro málo kto je z AHC.
o 07.03.2017, 13:48 | Keisi2816
Toxxx: to chce revoluci :D
o 23.03.2017, 18:18 | france
ALE ZAS TAKZLE TO NENI, JA TREBA NECO ZROVNA KUTIM, ALE JET S TIM BYCH SE ROZHODL JEN PRONECOKOMORNIHO ROZHODNE NE PARKOVISTE HYPERMARKETU V JAKYKOLI CAS....

foto k příspěvku  od france

o 23.03.2017, 19:33 | france
ikdyz chalu, ja jsem tu uz neco jako zkamenelina nebo neco z davne historie a moje nazory uz nemuai byt ouplne cool.
o 23.03.2017, 20:03 | Lokal11
Většinou se do těchto debat vůbec nepouštím ale třeba se to změní když to napíše více lidí. Co napsal Toxxx pod to bych se podepsal. Mě spíš trošku vadí i to ,že se někdo něco ptá a většina ho hned sundá ať je to cokoli. Nebudu tu uvádět konkrétní příspěvky. Když jsem se před několika lety registroval bylo to úplně o něčem jiném. Trošku mě mrzí,že Autohifi v Čr celkem upadlo. Nejsou soutěže nejsou srazy. Přitom je spoustu zajímavých instalací,spousta názorů a pohledů různých lidí. Je přeci jedno jestli je skupina ostřílenců nebo amíků. Všichni jsme měli své začátky a nikdo nebyl hned mudrc. A o tomto je kde jinde přijít k informacím než na tom sraze. Je to o tom si vyměnit ty zkušenosti a nevím proč by se nemohl zapojit do debaty i někdo kdo s tím začíná. Většina lidí co bere autohifi vážně tak ráda poradí. Mě tohle bavilo poslechnout si jiný názor kritiku i chválu. Je to další věc co člověku může přinést do života nové lidi názory a obzory o kterých do té doby neměl šajna. Jenže dnes mají lidi co tu byli před deseti lety úplně jiné starosti a už jsme většina ani nechodí. Ale dle mého názoru je Nás pořád dost co rádi skočíme do auta a pojedeme si pokecat a poslechnout. Takže jde spíš o to vymyslet jak to provést protože já jsem určitě pro.. Možná mám hloupej názor na tohle témě a dostanu hned studenou sprchu. Ale určitě bych souhlasil s francem. Chce to opravdu něco komornějšího než placy hypermarketů. Jinak za mě když se něco vymyslí jsem ochoten jet i někam dál nemusím mít vše u nosu.
o 23.03.2017, 20:32 | france
no je jina doba, takze bych technicke doptazy krom uplnechj specialu nechal prodejcum, ti se tim precejen zivi a to neni urcite obziva snadna, a kdo se chce ucit, musi sem tam nco rozbit, bez toho to nejde, tim jsme si tu prosli vsichni, a nelze dnes cvekat ze tu bude nekdo cele dny ůezet a odpovidat dokola o otazky jak j uapojeni iso v poctavce a nebo jak sundat tapec dveri.. na to uz doba prilis pokrocila a lidi bud zhlouply nebo nevim, auta sou cim dal tim jednpdussi, pocitam ze do peti let je zmakne dite ze zakladky s mobilem a tatou co se v tom obcas hrabe... a sikovny ruce ds tim se clovek musi bud narodit a nebo na sobe hrozne makat.... samp to ale nebyva nikdy zadara...
tim vyjadruju jen nazor ze opakovat tu odpovedi na vci ktery rtu sou tisickrat rozebrany mi taky prijde otravny

A KDYZ SI CHCI NECO POSLECHNOPUT..... TAK SI TO POSLECHNU

[ Link ]

TREBA TADY TOHO BUDE DOST A I VEJLET TO MUZE BYT PEKNEJ
o 23.03.2017, 20:32 | france
o 25.03.2017, 09:32 | Keisi2816
Tak pravda je, že v určitých dotazech jako jsou např. jak zapojit zesilovač apod. to souhlasím, že si normální inteligentní člověk může dohledat. Ale zase buďme k těmto jedincům shovívaví, stačí mu tam hodit odkaz což zabere 10,5 sekund času a víc neřešit a ne ho hned srážet k zemi atd. Pak se to mění jen v hádky a nesmysly. No a další věc je ta, co od koho čekáte. Já za sebe napíšu, že když svolám akci a přijede tam pár nadšenců poklábosit, předvést svou prácičku a třeba něco poradit, tak je to prostě fajn. Lepší než sedět doma.
o 25.03.2017, 09:35 | Keisi2816
A s těma srazama, já bych se rád nejdřív seznámil a až potom realizoval nějaké cesty do zahraničí apod.
o 25.03.2017, 09:41 | Keisi2816
Navrhoval bych sraz třeba zde.
[ Link ]
Člověk tam přijede, dá si nějakej ten burger, lívance atd, pokecá, zahraje a ideální stav. Co vy na to? Jel byste někdo? Třeba dnes na oběd? :D
o 25.03.2017, 11:21 | krusspe
Ahoj, jako Lokal11
o 25.03.2017, 12:31 | pepe689 | Upraveno: 2017-03-25 12:31:51
To France si pouzil asi spatny odkaz-)) tento by sedel lepe [ Link ] a prej je to bez skladani na fotooo
o 25.03.2017, 20:40 | Lokal11
A umírá to vesele dál :)
o 25.03.2017, 21:49 | Davados
Někam na výměnu zkušeností bych zajel,leč moje a přítelkyně auto není dodělané a jezdit s nehotovým a sériovým autem nemá asi cenu.Tak snad ještě nějakej sraz bude :)
o 13.04.2017, 08:16 | Keisi2816
Tak uvidíme, až bude lepší počasí a dokončíme všichni svoje díla :)
o 13.04.2017, 15:35 | Toxxx
Autohificlub upadol dávno lebo ako nado mnou niektoré otázky sa dajú nájsť na Googli. To čo tam sú za príspevky neustále dookola ani nečítam. Díky tomuto sem skoro nechodím. A keď už som naposledy dal svoje auto že si začínam niečo nove a miesto toho aby sa k tomu niekto vyjádril s normálnym dotazom tak sa riešila neaká Ekonomika a že to tlmím zbytočne atď. Takže už na to kašlem a nebudem prispievať a táto stránka by sa mala premenovať na niečo iné. Za stretnutie som samozrejme. Ak má niekto záujem tak prečo nie. Rád pokecám a kľudne aj na parkovisku. Bohužiaľ ale nemám teraz čo predviesť :)
o 13.04.2017, 15:36 | Toxxx
france: Máš to moooc pekné :) Vyhybka ešte odo mňa?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3373 sekund.