Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > opet male povidani na tema hidky

 o Navštíveno 2882x o
o 09.01.2008, 21:46 | xenonman
treba sem par lidi chodi, mam tu caste otazky tak je pisnu sem, mozna to poslouzi k necemu

- jak poznam kvalitni hid sadu?
odpověd - skoro nepoznam, ale par měřítek tu je a to
- levnější sady maji slabší kabeláž
- provední přestavbové sady
- výbojky a jejich zpracovaní je jiné
- v sadě jsou použité levnější komponenty takže sada pak ruší radio
- u bixenonu výbojky jsou měně odolné vuči vodě, světlomety nejdou seřídit a oslnuji tak
- blikání světlometu

na rovinu řikám to všem pokud člověk hledí na cenu - kupujte sady na aukru a nebo treba na ebay je to jedno páč za 2500,- dřiv nebo později ten člověk dojede na tuhle kvalttu

v brzké době uděláme test, koupíme pár sad od prodejců aukro, zde od lidí co prodávají a budeme Vás o tom informovat, co do kvality služeb, servisu a hlavne kvality a zpracovaní


na fotce matá ukazku starterů na pravo a uprostred jsou startery ktere stoji 2x tolik nez na levé straně

foto k příspěvku  od xenonman



o 09.01.2008, 21:51 | lukas86
Hmm jo proc ne :-) spis mi rekni jak si na tom s prestavbovkama pro H7 co maji stinenou vybojku a taky jestli se to da nejak zkusit, protoze bych chtel aby to pekne kreslilo...
o 09.01.2008, 21:59 | xenonman | Upraveno: 2008-01-09 22:02:47
h7r vykreslovani je stejne jako klasicka zarovka jen to nebude oslnovat jako klasicka h7, proste do parabol,ktera nemaji zadné stínění idelaní h7r, jinak mam skladem 4300/6000/8000k
o 09.01.2008, 22:26 | cendler
a jak jsou na tom tvoje sadu, protože jednu od tebe mám, v tom hliníkovém kufru, tak kde je ten můj startér z těch tří?
o 09.01.2008, 22:36 | xenonman
ty co jsou v kufrech jsou ty nejlepsi posledni uprostred a na pravo, za svou kvalitou jsem si tak jistej, ze udelam asi kampan ze pokud se sada poroucha starter - dostane zakaznik novej a jako bonus mu dam nahradni vybojku gratis pac to co tu mam nikdo nekoupi tu u nas uz jen proto ze nakup tehle sad je pro ne nerealnej takze podle me neni reseni tlacit cenu dolu, ale dokazat poskytnout maximalni kvalitu aby zakaznik byl maximalne spokojen
o 09.01.2008, 22:46 | Šestikule
Potvrzuji osobní perfektní zkušenosti s xenonmanem a jeho zbožím, zákazníci absolutně spokojení. Mohu srovnávat se sadou, co jsem ze zájmu koupil na ebay za pár floků a je to nebe a dudy, té z ebay odešel do týdne jeden startér a za další týden obě výbojky.
o 09.01.2008, 23:00 | cendler
no já můžu jenom souhlasit, předání super, ještě jsem Xenonmana povozil po Praze, (no vezl jsem ho do hospody-jak jinak :-)) mám je cca 2 měsíce na autě a naprostá spokojenost. SUPER
Jinak dálkové už nepoužívám ;-)
o 09.01.2008, 23:07 | Area51
Az na to za Fabiari s HIDkama me pekne serou je to dobrý :o))))
o 09.01.2008, 23:27 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
Area51: no proto existuji HID H7R ktery maji stineni

a ono i v originale se zarovkou to oslnuje
o 09.01.2008, 23:28 | Pepino
Area51: přesně :D
o 09.01.2008, 23:29 | helix
myslim ze tohle tema je dobrej napad a kazdopadne se hodi.. ;-))
o 09.01.2008, 23:36 | JR
xenonman udela testy a vsadim se, ze nejlip z toho vyjdou sady, ktery on prodava :-)
Dane nevim no, chodi mi hodne mejlu s nabidkama na HID sady a v kazdym z tehle mejlu je napsano, ze to jsou ty nej sady pod sluncem.
o 09.01.2008, 23:45 | Tony (M)
JR: tak ja to jako nezavisly pozorovatel vyzkousim. Prodejci, poslete mi HIDky a ja udelam test. ;-))
o 09.01.2008, 23:46 | xenonman | Upraveno: 2008-01-09 23:48:36
jak jinak testovat se bude na nezavisle pude a uz vim kde, kazdej ti napise ze je to top pac nebude nabizet produkt do poznamky nepise kvalita je prijetelna (nebo nejlepsi) obchodni politika ale malo kdo ti nabidne nejakou garanci nebo kompenzaci ,Problem s kvalitou ma hodne firem i ti ktere sem dovazeli sady drive tak uz nedovazi a pokud da nedko sadu na tesotavni dobrovolne jedine jeho vyhoda :-) a sady mu potom budou navraceny a mam presne parametry ktere se budou testovat :-)) a me samotneho to zajima hodne....
o 10.01.2008, 08:07 | carlos
já si nemyslím,že všechny hid sady,které jsou levnější,než prodává xenonman jsou špatné
o 10.01.2008, 08:17 | xenonman
pozor ja nerikam ze lenvejsi hid sada rovna se spatna hid sada, jen je proste rozdil levna sada a drassi sada ktera je 2x tak draha v nakupu nez ty levnejsi,Videl jsem obe varianty rozebrane a je tam rozdil uz jen v tech dilech,Proto jsem uz od nich davno upustil a ted se jen bavim jak kazdej prodava od ceho jsem uz davno upustil pac tudy cesta nevedla proto ten test tehle sad mile rad udelam abych i zjistil jak je na tom konkurence s k valitou a kdyz jak zde napsel jeden prodejce bude prodavat podle toho jake ja dam ceny? tak to neni u me prodejce ale nouma kterej nemumi nic sam o sobe prodat a povest hidek jako vseobecne se u lidi nacne prave diky lidem co se to tu budou snazit prodat a sazet hlavne na cenu a pak teprve bude ta kvalita z toho mam nevjetsi strach ,
o 10.01.2008, 08:22 | xenonman | Upraveno: 2008-01-10 08:32:19
protoze ja pak musim nebo lidi v okoli musi lidem vysvetlovat kde se stala chyba nebo proc jim to nefunguje a podobne nebo dokonce prodejci rikaji zakaznikum uplne kraviny, ze se musi prehrat sofware na hidce, aby slapala tak jak ma a podobne proste tohle je hnus a kdyz budu prodvat neco levnejsiho nez je standart kupujciho na to upozornim dopredu jako jsem pred tim delal, Posledni pripadat tehle prodavajcich je ten ze jak rychle na trh prislel tak zase odeslel pac pohorel s kvalitou a zakaznikouvi pak uz jen reklbohuzel uz to neprodavame a zaruku Vam neuzname :-) a jedine co se jim povede opet zase snizit cenu na trhu a diky tomu si zakaznik rekne to je drahe tady to mam levnejsi a nic vic se v podstate nazajima

na zaver, aby zase me mohli pomlouvat, nerikam, ze jsem ten nejlepsi, ale myslim, ze zakaznik si urcitou garanci zaruky zaslouzi a i to se snazim na nasem trhu nabizet neni to nekdy lehke, ale urcite s tim neprestanu, nedelam tuhle cinost 1/2 roku ale venuji uz tomu pomerne velkou cast zivota a i v tom budu pokracovat, tzn kdyz si nekdo rekne moje jmenu tak ma jistotu, ze se na me muze spolehnout a o to jde
o 10.01.2008, 09:02 | Nismo.Power
známej si dotáh do cadillacu z Ebay Hidky , i s poštou tady byl na 2100,- a upřímě řikám že oproti těm mejm za 5k sou mnohem lepší, mě nestartujou na poprvý, jemu ihned, teplotu máme stejnou ale jemu to svítí víc . . . . zpracování dle mě mnohem lepší a to právě ty tlustčí kabely ale hlavně ta cena no . . . .
jinak jako xenon, hidky co se tady prodávaj za těch2,5 a berou mu prodejnost to je fakt těžká bída a aušuš.
o 10.01.2008, 09:32 | MKTech | Upraveno: 2008-01-10 09:34:04
Pokud už sem dáváš fotky starterů. Nebylo by od věci je otevřít a teprve nafotit. Ten starter na levo mi příjde jako nejlepší oproti tem dvoum má odvětrání.
o 10.01.2008, 10:00 | xenonman
MK to rozlousk myslis to zalite odvetravani tak to mas uplnou pravdu ze je nejlepsi :-)))))

aby se nedostala debata nekam jinam vsem prodejcum co si stoji zatim, ze jejich sada je top quality necht me kontaktuji a prihlasi se do testu

kontakty:
tel:608818171
mail:xenony@seznam.cz
www.bixenony.com
icq:220945944


ovevrit neni problem ale nic tam neuvids neb je to jeste zalite ve hmote aby se tomu nic nestalo a aby to nikdo nemohl okopirovat :-)

foto k příspěvku  od xenonman

o 10.01.2008, 10:04 | MKTech
Tak ted už vím přoč startery tak odcházejí při větších změnách teplot. Jinak mazec nenapadlo by mě to že to je jen jako :o)
o 10.01.2008, 10:07 | xenonman
a tady jeste jedna momentka, ne vsichni vyrobci maji odvetravani neb boda je nas nepritel :-)

foto k příspěvku  od xenonman

o 10.01.2008, 10:07 | xenonman
neb voda jsem chtel rict
o 10.01.2008, 14:19 | HIGHTOWER
taky mám od xenonmana a spokojenost :-) Taky jsem se koukal pod tu krytku a ejhle, ono tam zaslepeno :-)
o 10.01.2008, 17:03 | Losky
Já nevím, jaký je mezi nimi rozdíl. Kupoval jsem je tak u X asi v srpnu a zatím spokojenost. Jen ten startér v levo mi taky připadá, že je to ten co mám já:) Jen jsem si všiml, že čas od času jedna výbojka problikne a nedávno jsem rozsvítil světla a svítilo jen jedno. Po nastartování obě. Mluvil jsem s programátorem softů v Česaně (vývoj Škoda Auto´) a ten mě trošku ujistil, že to se stává i u sériových xenonů. Protože stačí, aby trošku pozlobil altík, lehce spadne napětí a světlo se nerozsvítí, až když stoupne el. Sám jsem si to ověřil v praxi. Potřeboval jsem úplně vybít autobaterii, nechal jsem rozsvícené xenony a asi po 10 minutách zhasly a vše ostatní fungovalo. Dokonce i klasické dálkové žárovky! Jen mám jeden dotaz na Xenonmana. Píšeš tady, že si taky prodával ty levnější horší varianty a mě teď zajímá, jakou mám vlastně já. Stála 4 tisíce, H7 bez clonítka (s clonítkem ještě nebyly v nabídce) 6000 K. Celkově se v tom neorientuju, nevím, jak poznat kvalitní a jak nekvalitní xenony. Myslím, že podle alu kufříku se to poznat nedá. Je to jak s příbory, ty nejlevnější šunty jsou taky třeba v kufru a ty dražší a lepší třeba jen v papírové krabici. Foto přidávám. Díky za odpověď

foto k příspěvku  od Losky

o 10.01.2008, 17:16 | Losky
Jinak mi to teď nedalo a šel jsem fotit. Samolepka je odlepená, to neřeším, teplo od motoru atd. Ale tento startér ma taky ala odvětrávání či co to je, tak nevím, jestli to mám brát jako zmetek z levé strany a nebo jako ta super kvalita bez toho ala odvětrávání, hmm?:))))))))))))))

foto k příspěvku  od Losky

o 10.01.2008, 17:16 | Losky

foto k příspěvku  od Losky

o 10.01.2008, 20:35 | xenonman
udelej tam dirku :-) ne tyhle startery jsou v pohode neboj :-) jen jsem chtel rict ze sem presel jeste dal na novejsi a jeste dokonalejsi techonologii, kterou mam moznost nakoupit diky monzstvi odberu
o 10.01.2008, 21:05 | Losky
Jo, díky. Nechtěl jsem ti kazit kšefty nebo tak, proto jsem tu taky psal, že jsem jinak spokojenej. Jen mě zajímalo, jestli mám šmejdy a nebo nějaký průměr. Ta dirka pak odvádí teplo??? Napadlo mě, že taky proto se asi odlepily ty samolepky (vysoká teplota startéru). Ještě dotaz, s tím el. proudem to je pravda asi, co? Měj se. PS: ty hidky jsem už vyřešil, koupil jsem lampy Angel Eyes a vše už je super a nic neoslňuje:)))))))))
o 10.01.2008, 22:33 | Arnie_one
Mam tuto sadu, da se neco z obrzaku poznat ? Mam otazku pri zapnuti xenonu me piskaji balasty za cca 5-10sec prestnou, je to normalni ?
Co to je, ze nenastartuje vybojka ? jak se to muze stat a halvne proc ?

foto k příspěvku  od Arnie_one

o 10.01.2008, 22:58 | viper
To :xenonman
Přemejšlím o nějaké sadě od tebe ale asi by bylo lepší aby jsi viděl kam bych to potřeboval dát a jestli mi to i namontuješ nebo to neděláš?
Dokážeš mi to dát na motorku?mám tam h7 dvě nad sebou,jedna na potkávačku a pak obě na dálkový.půjde to?
o 11.01.2008, 07:56 | xenonman
arnie ze nenastartuje vybojk, vymen startery a mas jasno kdyz nepobezi porad tak je ko starter

viper pisni mi viz kontakty delam i montaze
kontakty:
tel:608818171
mail:xenony@seznam.cz
www.bixenony.com
icq:220945944
jsme platci DPH
o 11.01.2008, 10:51 | Arnie_one
to viper:

Sem rad ze si to das na motorku, vsichni pak svitie ve meste vsim co mate i dalkama !!! je to primo zuzo kdyz se na levy strane na me lepite a parite me dalky, ze nemam jak sklopit vsechny zrcatka.

Jinak je to OT omlouvma se,

=Otazka na VSEHNY MOTORKARE=
proc svitite ve meste vsim co na moto mate ?
mimo mesto chapu a hlavne jedete tak rychel ze to ani nevadi,

Ve tme bych Vas za to zabil!
o 11.01.2008, 10:52 | Arnie_one
to xenonman:

Me to nedela, jen sem se chtel zeptat, jak se tomu da vyvarovat, nebo jestli to prave dela ta nekvalitni sada ?
Co to piskani je normlani ?

Diky za odpoved, vim, ze nemam od tebe sadu a heldam rozumy :)
o 11.01.2008, 14:30 | xenonman | Upraveno: 2008-01-11 14:31:25
motorkar ma dosti jednu velkou nevyhohu a to ze nema plechy narozdil od auta takze lepsi bejt viden nez bejt mrtev,

nevim tech moznosti je vice, piskani nekdy delaji i original xenony prvnich 10sec treba
o 11.01.2008, 15:05 | Arnie_one
to xenonman:

Ok diky jsem klidnejsi, uz jsem chtel hledat nejkaou mouchu.

o 11.01.2008, 19:40 | viper
To:Arnie_one svítíme aby sme byli víc vidět protože samozřejmě jedeme mezi autama tak aby jsme byli vidět,teď to nemyslím proti tobě ale většina řidičů moc kolem sebe nekouká a těch dálkovejch si většinou všimne,asi takto sem dopadl když sem jel s potkávačkama viz foto.ještě že mi to známej sebral ze silnice a z lesa,no...nedostal jsem přednost a přitom jsem jel cca70kmh. a řidič auta namísto aby zastavil tak ujel,od té doby já osobně jezdim jen s dálkovejma
o 11.01.2008, 19:42 | viper
asi tak to dopadlo,přitom řidič auta na mě koukal a naposlední chvíli to tam poslal,poté ujel a vubec se nestaral o to jestli žiju.

foto k příspěvku  od viper

o 11.01.2008, 19:43 | viper
jinak moto naodpis rám byl prasklej,ale už mám novýho :o)
o 11.01.2008, 21:26 | Octávák
Ahoj,
dá se koupit ta tvoje kvalitní sada v nějakém normálním obalu. Nechci platit ten kufr, kterej je mi stejně k ho*nu. Chci kvalitní sadu, ale nechci vyhazovat peníze za hovadiny. Mohl by jsi mi říct cenu montáže na Stilo? Dík
o 11.01.2008, 21:59 | zazaa
viper: jen s dalkovejma je taky pekna picovina .... pac v tu chvili ten kdo te vidi jen jako svetelnou kouli prijde o pomerne dulezite informace jako je aspon priliznej odhad vzdalenosti a rychlosti ....
jako kdyz to clovek zalehne tak problikat dalkovejma proc ne , ale rvat to furt je blbost ...

BTW> na masine jezdim, jezdil sem a doufam ze jeste dlouho budu :)
o 11.01.2008, 22:10 | viper
jj máš pravdu nesmiš mě brát za slovo furt je mam jen na dalnici a v koloně v Praze aby si mě všimli ostatní
o 11.01.2008, 23:24 | Arnie_one
to viper:

Ja tomu rozumim, ze chces byt videt, chapu to na silnici mimo mesta, nechapu to uz v noci, kdyz proti me jede moto jeste nikdy dalky nezhasla, nikdy a zadna !! je to zuzo byt v aute s deckem slepej. (S HIDKAma to muzu zastavit na krajnici)

Ve meste uz toto nechapu vubec, proc dalky ? je to opravdu neprijemne z 2m palit dalkama. (mozna PHA s velkym provozem je neco jineho)

Nejsem proti motorkam v zadnem pripade, je me jasne ze v kolonach predjizdi lepe a vejdou se i na semaforech, je me jasne, ze jste rychlejsi i na silnicich a jakykoliv auto se neda s motorkou sorvnat (serie)

Pokud budete mit vsichni HIDky to bude super, jeste sem nevidle moto s cockou, parada uz se tesim na leto.

Taky je treba super, kdzy vedle me zasatvi skupina motorkaru a dite me v aute spi a vsichni zacnou na cerveny protahovat plyn, to je taky uchvatny, nepopsatelnej zaitek.

Ale to je debata na dlouha a tvrdej OT, za ktery se omlouvam. (ono s nekteryma ridicema aut to bude asi podobne)


o 12.01.2008, 08:34 | xenonman
sady jsou balene jen takto, zadny priplatek za kufr neni, neni problem namontovat sadu a kuft si necham :-) jak rikam tech moznosti je vice pokud zakaznik neni platce dph ma tam zjimave bonusy a vyhody pripadne me kontaktuj viz kontaky diky
o 12.01.2008, 15:14 | viper
to:Arnie_one jo máš pravdu ale osobně jsem proti autu nikdy s dálkama nejel(proti ne,ale za autem si je občas necham),taky nemůžeš srovnávat moto s autem ty když si naložíš auto tak bys správně pokud máš 4 osoby v autě měl správně sklopit světla,to děláš?nebo když máš naloženej kufr,já když dam za sebe spolujezdce popř.když naložim kufr tak nic sklopit nemůžu a to přiznávám že ta motorka musí senzačně oslňovat,neházej všechny do jednoho pytle.Taky to nemam rád když někdo machruje že má ladák nebo tak něco a myslí si jak je dobrej,já třeba mam seriový laufy a jsem spokojenej,laďáky jsem měl ale dal jsem to pryč právě proto že to dost prudilo lidi kolem kterejch sem jel....no ani se nedivim taky bych neměl radost.Ale je to jen v lidech to jak se na silnici chovaj,když jedeš pomalu v koně mezi autamatak je to super dokud ti tam nějakej dobrák naschvál nešoupne předek abys neprojel,to je pak dost oživot někde takhle jet. to je nadlouhou diskuzi a pravdu máme oba dva nebudu to tu zasírat má to být o Hid sadách a nějak se to zvrtlo tak končim kdyžtak udělej téma motorkáři vs.autaři :o))
o 12.01.2008, 18:32 | Arnie_one
to viper:

Mas pravdu, udelam to tady

[ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4967 sekund.