Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi

o

Forum > Autohifi > Match DSP

 o Navštíveno 405x o
o 16.01.2019, 12:25 | JB
Ahojte. Zaujal mne tento systém, mám služební auto a říkám si, že by to mohla být cesta, jak si na zbylé 4 roky služebního auta zlepšit náladu lepším zvukem. Montuje to Jirka/Carmedia, což je pro mne záruka kvality. Jen dotaz na forum - máte někdo? Mám blbě zlomenou nohu a budu asi ještě dlouho doma, takže se do Hradce jen tak nepodívám. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli jste někdo osobně slyšel. Druhý dotaz je na sub - mám doma focal bomba, už jsem ho měl ve dvou autech, naposledy mi ho ještě v revilu Jirka montoval do golfu 5. Problém s ním je, že ten bas není tak rychlý a přesný. Poslouchám úplně všechno, když jedu sám, tak cohen, pink floyd, bach, vivaldi... když s dětma, tak tuc tuc.. dokonce i dechovku mám některou rád. Je nějaký lepší aktivní sub? Díky..
o 16.01.2019, 12:32 | JB
jo, ještě jedna poznámka - jsem už dva měsíce doma s vložkou tří týdnů v nemocnici, tedy se omlouvám dopředu, že píšu takhle rozevlátě. Už mi to asi lehce leze na mozek.
o 16.01.2019, 14:36 | CervinVega
Match DSP mám v Bmw e92 a hraje to slušně, ale mám zároveň vytlumeno+lepší repro. Je k tomu i bass modul s možností regulace z místa řidiče, ale nestihnul jsem jej zapojit před složením auta, tak až bude čas. Ale i bez něj to hraje good.
o 17.01.2019, 21:08 | JB
dobře, díky za info. Až mi to bude chodit, pojedu do Hradce, třeba bude nějaký demo auto.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.5345 sekund.